Inšpirácie pre jarné účesy od Schwarzkopf Professional

Marec 2020

Na sezónu JAR-LETO pripravili vlasoví kreatívci a odborníci zo Schwarzkopf Professional v účesovej tvorbe sedem nových štýlov v troch sezónnych trendoch. Podľa nich sa nadchádzajúca sezóna 2020 ponesie v duchu individualizmu, kreativity a neodolateľnosti. Ale vytrysknú v nej aj silné akcenty vášne, rebélie, prehodnocovania a znovuobjavovania. 

Trend 1 – Punk Spirit

Účes pre voľnomyšlienkárov a rebelky, pre všetkých, ktorí nechcú splynúť s davom. Punk Spirit vie byť plný jemnosti, vrstvenia a priesvitnosti. Vytvára ale tiež príjemný štýl s úžasnými zábleskami výrazných fialových a modrých tónov v tmavých polnočných odtieňoch.

Punk SpiritPolnočný štýl“: Kaderník Tyler Johnston ostrihal vlasy v dĺžke na ramená, vytvoril rôzne vrstvy a dĺžky tak, aby vznikol voľne splývajúci punkový štýl. Prefarbil ich s IGORA aplikačnou technikou od Schwarzkopf Professional a jemný výrazný finálny vzhľad docielil vďaka OSiS Soft Dust stylingu, podporujúceho korienky.

Punk Spirit „Pastelová rebelka“: Farba s krásnou rebelskou atmosférou využíva možnosti Chroma ID. Na pripravený blond základ je použitých niekoľko pastelových odtieňov. Ambasádorka Joana Neves zachovala extrémnu dĺžku vlasov, z ktorých vytvorila vrkoče až zo štyroch pramienkov. Majú módny 3D efekt; hravé zmrzlinové odtiene sú organicky vrstvené jeden cez druhý, takže pri zapletaní sa striedavo zakrývajú a odkrývajú.

“Chcela som vytvoriť niečo neočakávaného s extrémnou dĺžkou, ktorá zdôrazní krásne farby. Toto zapletanie vytvára sexy-cool 3D efekt“, popisuje Joana Neves.

Trend 2 – Refined Traditions

Pretvára klasiku do nového precízneho štýlu. Vyzdvihuje technickú odbornosť a do kontrastu ju dáva s klasickou siluetou, ktorá sa mení a vyvíja. Refined Traditions nás naučí, že dobre zvládnuté remeslo je nadčasové a nie je na ňom vôbec nič staromódneho.

 

Refined Traditions „Štýl Púšť“

Expert na farby, Edoardo Paludo, sa inšpiroval púšťou a vydal sa do sveta jemne šepkajúcich popolavých blond tónov so svetlými a čistými variáciami vytvorenými odtieňmi z palety  IGORA Muted Desert. Pri strihu a stylingu predstavil ambasádor značky Schwarzkopf Professional, Tyler Johnston, precíznosť vo svojej najlepšej podobe; vlasy skrátil do štýlu pageboy, ktorý zostáva celý deň perfektne upravený vďaky OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net.

“Paleta mojich farieb našla inšpiráciu vo vrstvených tónoch argentínskej púštnej krajiny“,

popísal výsledok Edoardo Paludo.

Refined Traditions „Štýl s hlbokou hnedou“

Tento variant zachováva dlhé vlasy s bohémskou energiou, zdôraznenou rozstrapatenou štruktúrou, ľahko dosiahnuteľným objemom a odľahčeným vzhľadom. Ambasádorka na farby Schwarzkopf Professional, Lesley Jennison, použila zmes hlbokých hnedých a do fialova ladených tónov Chroma ID a naniesla ich aplikačnou technikou #Muting k vytvoreniu bohatých skrytých hĺbok. Tyler Johnston ich upravil s pomocou OSiS+ Texture Blow.

Refined Traditions „Štýl Sedemdesiatky“

Ako špeciálny dodatok predstavil ambasádor Boris Brugger štýl inšpirovaný atmosférou 70. rokov. Vytvoril „plážovú štruktúru vlasov“ so studenými béžovými tónmi IGORA Muted Desert a finálnu textúru upravil s OSiS+ Beach Texture.

Trend 3 – Let It Bloom

Nekonečný letný deň vo vlasoch! To je tretí trend, ktorý ospevuje romancu, kvetinové motívy a jemnú vintage nostalgiu. Éterický štýl, trblietavý, intenzívne čistý, vrstvený, super luxusný, odľahčený. Vlasy sú pre zachytenie romantickej atmosféry 70. rokov uhladené dozadu…to ešte bolo snenie povolené.

Let It Bloom Styl „Zlatý prašný štýl“

Štýl vzniká zo zmesí zlatých a prašných ružových tónov IGORA ROYAL aplikovaných technikou #Shimmering a má magicky trblietavý štýl s nádychom vintage. Kaderník Schwarzkopf Professional, Tyler Johnston, zvolil moderný strih vo tvare huby a vlasy spevnil pomocou transformačného FIBRE CLINIX Tribond.

Let It Bloom „Štýl s balayage“

Špecialista na BLONDME, Jack Howard, použil na dlhých vlasoch svoje typické balayage techniky a lesklé hnedé tóny s nimi presvetlil ručne maľovanými blond akcentmi. Dlhé vlasy sú upravené do voľne splývajúcich vĺn a celkový vzhľad je ošetrený Oil Ultime Mediterranean Záverečným olejom pre trblietavé, uhladené a žiarivé vlasy.

Preskúmajte svet Essential Looks na:

www.essentiallookscollection.com

www.schwarzkopfpro.com

www.vasenprovlasy.cz

Sledujte @schwarzkopfpro na sociálnych médiách a držte krok s Essential Looks prostredníctvom hashtagov #apassionforhair a #essentiallooks.

H&B