Prišli k nám z Ázie a hneď spôsobili revolúciu v líčení! Špongiové mejkapy, zvané cushion, totiž dokážu mnoho a hlavne vyčaria tú najprirodzenejšiu a najžiarivejšiu pleť. Skúste aj vy horúcu cushion novinku! Prečo sa bez nej nezaobídete?

Dôvod č.1: Je multifunkčná

Vyzerá ako pudrenka, ale keď ju otvoríte, uvidíte špongiu, ktorá je napustená špeciálnym mejkapom. Ten pleť ošetruje, zjednocuje, rozjasňuje, tónuje, chráni, vyhladzuje. Nanáša sa veľmi ľahko, priloženou aplikačnou špongiou – podobne ako pečiatkou nanesiete mejkap zo špongie priamo na pleť. Spôsobov nanášania je niekoľko – jemným vklepávaním farbu vrstvíte, roztieraním od stredu tváre docielite len veľmi jemné krytie.

Dôvod č.2: Hodí sa na cesty a na dovolenku

Kompaktné balenie mejkapu zaručí, že sa nevyleje a je vhodný do kabelky aj na cestovanie. Môžete ho podľa potreby aplikovať kedykoľvek počas dňa a dokonca kdekoľvek – hygienická špongia zaručí stále čistú aplikáciu, hoci aj v aute alebo v električke.

Dôvod č.3: Dá sa vrstviť

Tento šikovný mejkap sa hodí na každú príležitosť. Keď sa roztiera špongiou zo stredu tváre do strán, pôsobí prirodzene a vhodný je aj na víkendovú prechádzku a na dovolenku. Keď ho však budete nanášať jemným vklepávaním, farba sa bude vrstviť a docielite silnejšie krytie, podľa toho, ako potrebujete. Ideálne na večer, do divadla, do baru či na večierok.

Dôvod č.4: Omladzuje a ošetruje

Špeciálne zloženie obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá dlhodobo aktivuje pleťové bunky k produkcii tejto vlastnej kyseliny. Vďaka nej a ďalším zložkám je zaručená 24-hodinová hydratácia a stále mladistvý vzhľad bez výrazných vrások.

Dôvod č.5: Chráni

„Špongiový“ mejkap obsahuje tiež ochranný faktor OF 15, takže chráni pleť každý deň pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia v bežných podmienkach, ktoré spôsobujú predčasné starnutie, vrásky, povädnutú pleť a pigmentové škvrny.

Vyskúšajte:

Ošetrujúci mejkap v špongii Q10 alebo Hyaluron Cellular

Náš tip:

Aby cushion mejkap pôsobil žiarivejšie a prirodzenejšie, pred jeho použitím dobre pripravte pleť. Ošetrite ju napríklad Perlovým sérom Hyaluron Cellular Filler od NIVEA, ktoré vytvorí fantastický základ.

H&B