Vráťte vašim unaveným vlasom prirodzenú krásu pomocou prémiovej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept

Chcete mať vlasy plné objemu aj v nepriaznivom počasí? Vlhko ani čiapky vášmu účesu neprospievajú, pomoc nájdete v objemovom rade Authentic Beauty Concept, ktorého prírodné ingrediencie sú starostlivo vyberané.

Unavené a spľasnuté vlasy, ktoré majú tendenciu sa rýchlo mastiť, trápia v dobe zimných pľuští nejednu ženu, preto vlasy v tomto období potrebujú zvlášť špecializovanú starostlivosť. Objemový rad vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept zaistí, že váš účes získa plnosť a toľko potrebný objem. Obsiahnutá jedinečná kombinácia zeleného čaju a limetky má na vlasy blahodarné antioxidačné, energizujúce a protizápalové účinky. Vlasy sú hydratované, zregenerované a plné objemu. S rešpektom k prirodzenej kráse vytvoril tím kaderníkov túto prémiovú a vegánsku vlasovou kozmetiku, ktorá pomáha zvýrazniť prirodzenú krásu vlasov.Jednotlivé ingrediencie AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT sú starostlivo vyberané a šetrne získavané z prírody. Produkty sú bez silikónov, sulfátov, parabénov, minerálnych olejov a umelých farbív.

Tip na jednotlivé produkty objemovej rady Authentic Beauty Concept:

Šampón Authentic Beauty Concept dodáva vlasom vďaka extraktu z listov zeleného čaju Camellia Sinensis plnosť a objem. Vlasy zanecháva príjemne hebké a ľahko upraviteľné. A vy si môžete užiť príjemný pocit hustých vlasov, ktoré sú navyše príjemne prevoňané sviežou vôňou limetky, mandarínky, zeleného čaju, sladkého irisu, frézie aj jemnou a zmyselnou pudrovou vôňou dreva.

Šampón, 300 ml, kúpite vo vybraných kaderníckych salónoch za odporúčanú cenu 23,90 €.

Kondicionér Authentic Beauty Concept jemné vlasy nezaťažuje, ale naopak im dodáva objem. Vlasy sú vyživené a ľahko upraviteľné.

Kondicionér, 250 ml, kúpite vo vybraných kaderníckych salónoch za odporúčanú cenu 26,90 €.

Kondicionér v spreji Authentic Beauty Concept obsahuje okrem zeleného čaju a limetky aj extrakt Panthenolu a ryže. Táto kombinácia vlasy hydratuje a napomáha jednoduchšiemu rozčesávaniu jemných vlasov, ktoré majú tendenciu sa zamotávať.

Kondicionér v spreji, 250 ml, kúpite vo vybraných kaderníckych salónoch za odporúčanú cenu 26,90 €.

H&B