Určite už ste niekedy počuli, že používanie pílingových kozmetických produktov robí  takmer zázraky. Pôsobia proti zarastaniu chĺpkov, predlžujú opálenie a umožňujú lepšie vstrebávanie následnej telovej starostlivosti.

Najdôležitejším benefitom je však schopnosť odstraňovať odumreté kožné bunky, vďaka čomu sa pokožka cíti ako znovuzrodená. Vyberte si z troch nových telových pílingov od Yves Rocher s exfoliantami stopercentne rastlinného pôvodu.

Rastlinný telový píling

Doprajte si intenzívny píling, ktorý podporuje regeneráciu pokožky. Jeho ultra krémová štruktúra je obohatená o prášok z marhuľových jadier, ktorý prirodzene odstraňuje odumreté kožné bunky. Vďaka jeho exfoliačným schopnostiam je povrch pokožky po použití vyhladený, pleť je hodvábne hladká a ako znovuzrodená. Aplikujte jeden až dvakrát týždenne krúživými pohybmi na mokrú pokožku tela. Ak, chcete dosiahnuť intenzívnejší výsledok, naneste píling na suchú pokožku pred sprchou.

 

Telový píling s karité

Predovšetkým v chladných mesiacoch potešíte pokožku znovuzískanou hebkosťou a pocitom pohodlia vďaka pílingu s jemným bambuckým maslom a púdrom zo škrupiniek orechov karité. Extra výživné a krémové zloženie odstraňuje odumreté kožné bunky. V jednom jedinom kroku zanechá pokožku vláčnu, hebkú a zahalenú v príjemnej vôni. Aplikujte jeden až dvakrát týždenne krúživými pohybmi na mokrú pokožku tela, aby bol výsledkok intenzívnejší, môžete píling naniesť na telo pred sprchovaním.

Detoxikačný telový píling

Ak je pokožka unavená a mdlá, doprajte jej účinný reštart v podobe detoxikačného pílingu s obsahom rastlinného uhlia. Krémová textúra prirodzene odstraňuje odumreté kožné bunky a detoxikačná sila zbavuje pleť nečistôt, ktoré sa v nej ukladajú vplyvom mestského prostredia. Aplikujte jeden až dvakrát týždenne krúživými pohybmi na mokrú pokožku celého tela, najlepšie pred sprchovaním.

Prečo píling zaradiť do kozmetickej rutiny  

  • Odstráni odumreté kožné bunky, vďaka čomu dochádza k ich obnove a pokožka je vypnutá a hladká
  • Pokožka je lepšie okysličená, vyzerá žiarivejšie a jasnejšie
  • Píling efektívne odstraňuje usadené nečistoty
  • Pokožka je po pílingu pripravená lepšie vstrebať a využiť výživné látky z telovej starostlivosti
  • Masáž počas pílingu prekrví pokožku a redukuje prejavy celulitídy

Nájdete v kamenných predajniach Yves Rocher a na www.yves-rocher.sk.

H&B