Vedeli ste, že? Adaptogény sú rastlinné výťažky, ktoré pleti umožňujú prispôsobiť sa hormonálnym zmenám počas ženského cyklu a menopauzy. Upokojujú pokožku s nedostatkom estrogénu.

Pleťová starostlivosť Avon Adapt tieto zložky obsahuje, a tak je ideálna na suchú pleť, ktorá trpí začervenaním. Kozmetika je dermatologicky a alergiologicky testovaná. Krém 3 v 1 pomáha spevniť a upokojiť pokožku, zvýšiť produkciu kolagénu o viac ako 80 % a zlepšiť spánok relaxačnými vôňami. Nočný krém je tiež s adaptogénmi, ktoré  pochádzajú z rastlinných extraktov a zabezpečujú rovnováhu pokožky.

Ľahké hydratačné pleťové sérum vyvinuli odborníci tak, aby pôsobilo vo viacerých vrstvách pokožky a okamžite zvýšilo jej vlhkosť o 98 %. Sérum obsahuje adaptogény získané z rastlinných extraktov, ktoré zabezpečujú rovnováhu pokožky. Je to perfektný pomocník pod mejkap a ideálny na denné používanie.

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Možno neveríte, ale výrobky AVON získali za poskledné tri roky viac ako tristo ocenení. Ďalším adeptom je inovatívna línia Avon Adapt špeciálne vyvinutá pleťová starostlivosť obsahujúca upokojujúce adaptogény, ktoré majú vysoko priaznivé až čarovné účinky na pleť.

CCC