Leto sa naozaj blíži. Možno ešte schudnete do plaviek, ale čo s pokožkou? Opýtali sme sa v Salóne krásy Claudy v Leviciach. Andy Vrbková má na problematiku celulitídy jednoznačný názor: Starostlivosti o telo sa venujem od roku 2011. A zo skúsenosti viem, že to možné je! Ako? Nastavením intenzívnej a pravidelnej liečby tohto problému. Riadim sa v prvom rade prvotriednou starostlivosťou v salóne, kde mi pomáha telové ošetrenie Sculpt Zone od značky PHYTOMER. Ide o telový zábal vložený do ošetrenia, o ktorom ako jedinom môžem zodpovedne prehlásiť, že funguje. Obsahuje PEPPER SLIMACTIV, čo je látka, ktorá tlmí utváranie nových dospelých tukových buniek, obmedzuje ukladanie tuku v tukových bunkách a aktivizuje štiepenie tukov na glycerín. Jedná sa o ucelené ošetrenie s peelingom obsahujúcim kryštáliky morskej soli, anticelulitídnym a zároveň redukčným zábalom a masážou. Drenážne ťahy sa sústreďujú na najproblémovejšie oblasti – stehná, zadok, brucho a boky. Kontúrovací koncentrát obsahuje riasu Palmaria Palmata, ktorá výborne odvádza vodu z tela. Zároveň aktivizuje mikrocirkuláciu v pokožke.

Intenzívny program znamená, že frekvencia ošetrení by mala byť každý druhý alebo najviac tretí deň. Jedinou zmenou medzi prvým a ďalšími ošetreniami je potom iba v zmene druhu peelingu. Druhý a každý ďalší peeling sa robí už iba s morskou hubkou, ktorá pokožku jemne naruší. Peeling sa za ďalšie mení aj preto, že moje dievčatá majú „naordinovanú“ starostlivosť o seba aj mimo salónu.

Pokračovaním je tak domáca starostlivosť. Zákazníčky si najčastejšie vyberajú krémovú emulziu RESURFASLIM, ktorá je kombináciou peelingu jemnými morskými kyselinami (pozor! – nieže s nimi pôjdete na slniečko) a kontúrovania tela hlavnou ingredienciou PEPPER SLIMACTIV. Odstraňovanie staršieho povrchu pokožky je dôležité najmä z dôvodu prenikania väčšieho množstva aktívnych látok do vnútra. Dosiahnete tak rýchlejší výsledok. Tak poďte do toho!

Andy Vrbková
Salón krásy Claudi, Levice

CCC