Doprajte sebe a svojim blízkym darčekové sady starostlivosti o pleť od Oriflame

Vybrať nápadité vianočné darčeky býva každým rokom náročnejšie. Pozornosť, ktorá nikdy neurazí, je starostlivosť. Vsaďte na prírodné ingrediencie, ktoré sú zapracované pomocou profesionálnej technológie do produktov NovAge a sú špeciálne vyvinuté tak, aby dokonale vyhovovali každému typu pleti.

Pustite si v utorok 29.11. prvý vianočný Oriflame live shopping, v ktorom sa budú Vera Wisterová, Veronika Kašáková a Lucia ,,Lussi“ Šenková venovať beauty témam a tiež prezradia svoje tipy na zaujímavé darčeky. Sledujte stream a pohodlne pri tom nakupujte do vlastného košíka. Ku každej objednávke uskutočnenej 29.11. dostanete darček v podobe pleťovej masky NovAge ProCeuticals. V priebehu live shoppingu sa budete môcť zapojiť do chatu a pýtať sa na všetko, čo vás zaujíma, zároveň tiež bude prebiehať súťaž o 3 balíčky. Vychutnajte si s nami príchod vianočnej atmosféry v utorok 29.11. od 18:00 hod., nájdete nás na homepage oriflame.cz

 

NovAge Skinergise pre 20+ / pre okamžité zdokonalenie pleti a redukciu prvých známok starnutia

Kľúčom k najlepším výsledkom v boji proti procesu starnutia je nielen vhodná kombinácia produktov, ale tiež ich správna aplikácia a pravidelnosť. Rad NovAge Skinergise predstavuje prvé kompletné riešenie pre ošetrenie a oddialenie prvých známok starnutia. Vďaka unikátnej kombinácii biotechnológií je dokázané, že hneď povzbudzuje pleť na bunkovej úrovni a chráni ju pred každodennými agresormi. Klinické testy potvrdzujú, že pri dodržovaní kompletného rituálu dosiahnete najmenej 7x lepšie výsledky.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 78,99 €

NovAge Ecollagen pre 30+ / pre okamžitú redukciu vrások až o 49 %

Doprajte si rituál starostlivosti podporujúci tvorbu kolagénu. Zredukujete tak vrásky a vaša pleť získa postupne mladistvejší vzhľad. Klinické testy dokázali, že pravidelné používanie radu NovAge Ecollagen Wrinkle Power okamžite vypĺňa vrásky a vďaka podpore hydratácie vyhladzuje pleť. Tá je potom hebká, rozžiarená a chránená pred vplyvmi prostredia. Základom je starostlivo vyčistená pleť, potom už len odhaľujte silu patentovanej technológie Tri-Peptide, nízko molekulárnej kyseliny hyalurónovej a výťažku z kmeňových buniek plesnivca. Pravidelným kompletným rituálom dosiahnete prinajmenšom 7x lepšie výsledky.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 86,99 €

NovAge Ultimate Lift pre 40+ / podporuje pružnosť pleti o 70 %

V každom veku má pleť iné potreby. Rad NovAge Ultimate Lift predstavuje riešenie pre  zrelšiu pleť, u ktorej obnovuje pružnosť a vracia pevnosť kontúram tváre. Patentovaná technológia AspartoLift v pokožke znovu aktivuje schopnosť tvorby kolagénu a elastínu, takže je potom hebká a sviežejšia. V spojení vedy a prírody je veľká sila, ktorú na maximum využijete len dodržovaním pravidelného kompletného rituálu starostlivosti o pleť. Potom sa môžete tešiť z lepších výsledkov najmenej o 7x.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 92,99 €

NovAge Time Restore pre 50+ / pre zlepšenie pružnosti a vyživenia pleti

Aj zrelá pleť môže byť krásna a svieža, stačí k tomu len spojenie prírody, vedy a pravidelnej komplexnej starostlivosti. Presne to, čo ponúka rad NovAge Time Restore. Vďaka výťažkom z rastlinných kmeňových buniek a komplexu GenisteinSOY pre vás bude vek naozaj len číslo. Táto technologicky vyspelá starostlivosť zmierňuje vrásky, zanecháva pleť pružnú, bez pigmentových škvŕn a spevnenú s pevnými kontúrami tváre.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 92,99 €

NovAge Skinrelief pre citlivú pokožku

Problematiku citlivej pokožky rieši stále viac ľudí, preto je tu rad NovAge Skinrelief, ktorý redukuje citlivosť pleti a zároveň bojuje proti jej starnutiu. Vďaka vyváženému pH a špeciálnym technológiám, v ktorých sa prepájajú prírodné zložky s vedeckými poznatkami, bude vaša pleť viditeľne pevnejšia, pružnejšia, upokojená a oveľa lepšie odolná voči vplyvom prostredia. Teraz už nemusíte robiť kompromisy medzi starostlivosťou o citlivú pleť a anti-aging procedúrami.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 86,99 €

NovAge Brilliance pre rozjasnenie pleti

Správna starostlivosť o pleť a dôsledná UV ochrana je zároveň tou najlepšou prevenciou vzniku nejednotného tónu pleti a vzniku nechcených hyperpigmentácií. Rad NovAge Brilliance vašu pleť rozjasní, vyrovná tón pokožky, zredukuje nežiadúce pigmentové škvrny a vyhladí vrásky. Technológia Skin Tone Regulator prerušuje nadmernú tvorbu melanínu na bunkovej úrovni a tým bojuje s nepríjemným sfarbením pokožky. V kombinácií s ďalšími technológiami a prírodnými výťažkami dosiahnete skvelé výsledky už po 2 týždňoch pravidelného používania.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 86,99 €

NovAge Men pre redukciu známok únavy a starnutia

Starostlivosť o pleť nie je len výsadou žien, mali by sa jej venovať aj muži. Preto bol rad NovAge Men vyvinutý špeciálne pre nich. Aj mužská pokožka čelí vplyvom prostredia a dráždi ju najmä časté holenie. Pravidelným používaním uceleného radu produktov dochádza k redukcii známok únavy a starnutia. Výsledkom je sviežejšia, hydratovaná a vyhladená pleť, ktorú ocení každý gentleman.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

Zvýhodnená cena: 79,99 €

NovAge Proceuticals pre profesionálnu starostlivosť o pleť

Doprajte si tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť o pleť z   pohodlia domova. Produkty radu NovAge ProCeuticals doviedli vedci k takej dokonalosti, aby pôsobili na špecifické problémy pleti s rýchlo viditeľnými výsledkami. Začnite odstránením odumretých buniek pomocou pílingového roztoku so 6 % alfa hydroxykyselinou (AHA), ktorý zároveň podporí aj tvorbu nových buniek. Vašu pleť rozjasní intenzívna kúra s 10 % roztokom vitamínu C. Keď ju dokončíte, doprajte si pleťovú masku z biocelulózy obsahujúcu výťažky z rastlinných kmeňových buniek a vitamínom B3. Aplikácia 1x týždenne stačí, aby aknózna a citlivá pokožka získala prirodzenú ochranu. S maskou si výborne rozumejú spevňujúce multipeptidové ampulky. Sedemdenná kúra podporí tvorbu kolagénu, vaša pleť bude pevnejšia a vrásky zredukované. Problematiku pigmentových škvŕn, rozšírených pórov a jaziev po akné vyrieši retinolové sérum. Pleť krásne zjemní, len ho nie je vhodné kombinovať s vitamínom C. Koncentrácia látok v jednotlivých produktoch je natoľko silná, že je lepšie produkty používať postupne.

Zakúpiť ju môžete na e-shope oriflame.sk

H&B