Dohladka…

V lete vždy panuje priama úmera – čím menej oblečenia, tým musí byť hladšia pokožka! Značka NIVEA preto prichádza s horúcimi novinkami na dámske holenie, vďaka ktorým bude depilácia príjemná nielen pre vás, ale hlavne pre vašu pokožku.

Telo bez chĺpkov je spoločenskou nutnosťou, a to nielen v letnej a plavkovej sezóne. Tak napríklad 91 % žien si pravidelne holí podpazušie a 85 % žien si v letných mesiacoch holí nohy. Ale sú tu tiež ďalšie časti ženského tela – napr. intímne partie alebo ruky, ktoré musia byť hladké.

Výhody holenia

Metód, ako odstraňovať chĺpky, je celý rad – od depilačných, keď sa chĺpky odstraňujú na povrchu kože, až po metódy epilačné, keď ide chĺpok von i s korienkom. Holenie však má svoje veľké benefity, a preto po ňom siaha stále mnoho žien. Je rýchle. Stačí iba päť minút a máte hladké celé telo. Keď je urobené správne, pokožka po ňom nie je podráždená a nehrozí zarastanie chĺpkov.

3 tipy pre čo najhladšie oholenie

Najprv sa osprchujte

Holiť sa začnite až po umytí. Tým, že je pokožka čistá, znížite riziko zapálenia kože. Teplá voda tiež kožu prehreje, tým sa chĺpky zmäkčia, póry sa otvoria a chĺpky sa viac „postavia“, takže sa dajú i lepšie odstraňovať.

Nehoľte „nasucho“

Vždy hoľte so špeciálnym prípravkom na to určeným – holiacim krémom, penou alebo špeciálnym sprchovým gélom. Keď totiž holíte iba mokrú pokožku, tupia sa tým brity, chĺpok sa tak dobre nezreže hneď pri pokožke a tiež hrozí riziko poranenia, ľahko sa tak totiž porežete.

Ťah robte proti smeru rastu chĺpkov

Aby bola koža čo najhladšia, ťah žiletkou robte vždy proti rastu chĺpkov. Ak ich máte príliš dlhé, skráťte ich nožničkami alebo zastrihovačom a až potom hoľte.

Novinky na holenie od značky NIVEA

Gél na holenie

Pre ľahké oholenie a hebkú pokožku, ktorú tiež chráni pred podráždením. Krémovitý gél na nej vytvorí ochranný film, ktorý umožňuje dôkladné a zároveň jemné oholenie. Ošetrujúce zloženie s vitamínom E chráni pokožku pred podráždením a zanechá ju krásne hebkú. Dermatologicky testované a schválené.

Použitie: Gél naneste na vlhkú pokožku. Po oholení spláchnite.

Sprchový gél na holenie 2v1

Šetrne čistí pokožku a zároveň umožňuje dokonalé oholenie. Bohaté zloženie s výťažkami z magnólie vytvorí krémovú penu a umožní hladké a dokonalé oholenie. Pri umývaní vytvára krémovú penu, vďaka ktorej bude oholenie šetrnejšie a ľahšie, pokožka bude po oholení vyživená a prevoňaná. Dermatologicky testované a schválené.

Použitie: Aplikujte na vlhkú pokožku, ohoľte a opláchnite.

Dámske jednorazové žiletky

Vďaka výkyvnej hlavici sa prispôsobia všetkým krivkám a umožnia šetrné a dokonalé oholenie všetkými smermi pre zamatovú pokožkou. 5 vysoko kvalitných britov umožní mimoriadne hladké oholenie a vďaka prémiovej kvalite sú vhodné i na viacnásobné použitie. Hlavica obsahuje tiež zvlhčujúci pásik s aloe vera a vitamínom E, ktorý vytvorí na pokožke ochranný film a zabezpečí šetrné oholenie. Dermatologicky testované a schválené, prihlásené na patentovanie.

Holiaci strojček s 2 výmennými hlavicami

Vďaka výkyvnej hlavici sa prispôsobí krivkám tela pre pohodlné oholenie a zamatovo hladkú pokožku. 5 vysoko kvalitných britov umožní mimoriadne hladké oholenie. Hlavica obsahuje tiež zvlhčujúci pásik s Euceritom a špeciálnymi ingredienciami krému NIVEA, ktorý vytvorí na pokožke ochranný film a zabezpečí šetrné oholenie, navyše nádherne vonia unikátnou vôňou NIVEA. Dermatologicky testované a schválené, prihlásené na patentovanie. Možno dokúpiť náhradné hlavice.

GRILUJEME2