Slnečné lúče na pleti sú balzamom pre dušu, no je veľmi dôležité tiež myslieť na patričnú ochranu a vybrať si účinnú starostlivosť v podobe opaľovacieho krému s vysokým faktorom, a predísť tak neželaným vráskam.

Rad výrobkov Anew Solar Advance vychádza v ústrety potrebám mladej či zrelšej pokožke, vrátane citlivej, a postará sa o jej blaho. S prichádzajúcim letným obdobím je starostlivosť o pleť a pokožku tela teda kľúčová. Novinkou v portfóliu obľúbených Anew Solar Advance výrobkov je – Ochranný pleťový sprej s OF50.

Je taký ľahučký, že si ho jednoducho zamilujete. Okrem toho, že znižuje riziko predčasného starnutia pleti, ktoré spôsobuje slnko, hydratuje pleť s vodeodolným dlhotrvácnym efektom. Na pleti uschne za pár sekúnd bez fľakov a lepkavého pocitu.

Každodennú starostlivosť však môžete doplniť aj o nestarnúce klasiky tohto radu v podobe omladzujúceho pleťového krému na opaľovanie s OF50 a zmatňujúceho tónovacieho krému na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 Solar Advance. V takom prípade vám už starnutie vrásky na čele robiť nemalo.

Omladzujúci pleťový krém na opaľovanie s OF50 so zmatňujúcim efektom má jedinečné zloženie. Vďaka vysokému ochrannému faktoru je vhodný na citlivú pleť náchylnú na spálenie od slnka. Výsledkom matného efektu je zdravo vyzerajúca pleť bez lesklého či mastného vzhľadu.

Zmatňujúci tónovací krém na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 Solar Advance

Ochráni pred UV žiarením a zároveň tónuje pleť. Vhodný je na opaľovanie celý rok a vďaka zmatňujúcemu efektu zanecháva pokožku prirodzenú. Chráni nielen pred predčasným starnutím, ale pleť aj krásne zjednotí.

 

H&B