Viete, čo ssú to micely? Sú to drobné čiastočky obsiahnuté v micelárnych šampónoch a viažu ma seba nečistoty, prach a mastnotu. Micelárne šampóny sú veľmi šetrné, nijako nenarúšajú povrch vlasu, vlasy nevysúšajú a chránia prirodzené pH pokožky hlavy. Takže vlasy sú pružné, posilnené a vďaka jemnej parfumácii aj prevoňané.

Micelárne šampóny NIVEA navyše neobsahujú silikóny. Silikóny síce vlasy uhladzujú a chrániaich pred teploma slnečným žiarením, súčasne ich však pokrývajú filmom, ktorý pri dlhodobom používaní alebo nedokonalom oplachovaní pri umývaní vlasy úplne obalí. Vlasy sú potom zaťažené a rýchlejšie spľasnú. Na oživenie vlasov potom stačí namiesto klasického šampónu pár dní používať šampón bez silikónov. Zvoliť šampón bez silikónov je vhodné aj vtedy, ak máte veľmi citlivú pokožku hlavy.

Micelárne šampóny sú vhodné na všetky typy vlasov a obľúbia si ich najmä tie ženy, ktoré potrebujú účinnú a pritom extra jemnú starostlivosť, pretože si vlasy umývajú denne. Či už preto, že pracujú v prašnom prostredí, majú mastné vlasy, veľa športujú alebo len majú rady pocit čistoty.

Zabudnite na mdlé farby a vlasy bez života po pár umytiach od zafarbenia. Ošetrujúce oleje a malinový ocot v produkte PURE COLOUR micelárnom šampóne a kondicionéri 2v1  bránia vymývaniu farby až počas ôsmich týždňov. Vyživuje vlasy, chráni farbu pred vymytím a je jemný k pokožke i k vlasom.

Po umytí šampónom odporúčame naniesť na vlasy a nechať pôsobiť ako kondicionér minútu alebo ako kúru desať minút. Vlasy budú vyživené a  krásne hebké a žiarivé.

Detoxikačný micelárny šampón je zase jemný k citlivej pokožke hlavy a energizujúci pre vlasy. Vďaka organickému zelenému čaju a limetke čistí, ošetruje a vlasy prebúdza, chráni ich pred vonkajšími vplyvmi a je určený na každodenné používanie.

GORD