Vyberte sa na prechádzku do lona kvitnúcej prírody. Po ceste sa ponoríte do sladkej vône rebarbory s korenistou nótou listov čiernej ríbezle. Osviežujúca vôňa podporená citrusovým zakončením je plná pozitívnej energie, ktorá vás prebudí k životu rovnako, ako sa jar prebúdza po zimnom spánku!

 

Jarnú limitovanú edíciu Yves Rocher Hello Printemps tvorí sprchovací gél, toaletná voda a parfumovaný sprej na tela vlasy. Rebarbora, čierna ríbezľa a citrusy – toto ovocné trio nájdete v každej kvapke. Zloženie je skutočnou symfóniou pre vaše zmysly. Ľahko vás dopraví na bezstarostný piknik v srdci kvitnúcej záhrady. Spolu s prvou kvapkou ucítite vôňu rebarbory s príjemne kyslými akordmi. Druhé husle patria korenistým tónom čiernej ríbezle. Jej listy sú v parfumérii obzvlášť cenené kvôli vysokému obsahu éterických olejov a intenzívnej vôni. Váš kúpeľ alebo ranná sprcha skončí citrusovým dozvukom, ktorý vám dodá pozitívnu energiu na celý deň. Toaletná voda obsahuje viac ako 97 % zložiek prírodného pôvodu a tiež extrakt zázvoru a aromatické oleje. Vegánska receptúra parfumovaného spreja na telo a vlasy obsahuje viac než 98 % zložiek prírodného pôvodu.  

PARFUMOVANÝ SUCHÝ OLEJ NA TELO HELLO PRINTEMPS

S príchodom teplých jarných dní stále viac dychtíme po tom vystaviť pokožku prvým lúčom slnka. Postarajte sa o svoj krásny vzhľad pomocou parfumovaného suchého oleja. Jemná receptúra obsahuje až 99 % zložiek prírodného pôvodu, takže ju môžete používať každý deň. Len pár kvapiek oleja zanechá vaše telo hydratované a jemne voňavé po celý deň.

Rozprašovač 100 ml – 9,99 €

NOVINKY SÚ DOSTUPNÉ V KAMENNÝCH PREDAJNIACH A NA E-SHOPE www.yves-rocher.sk

H&B