Krása patrí všetkým ženám, a preto si každá z nás zaslúži poznať tento pocit.

Najkrajšia je krása prirodzená, no občas jej treba trochu pomôcť. Čím? Predsa kozmetickými výrobkami, ktoré dokonale zvýraznia krásne ženské črty, pozdvihnú sebavedomie a ak treba ak chovajú, čo by vidieť nemalo.

Kozmetika je niečo, čo nám ponúka absolútnu slobodu. Či už obľubujete inklinujete viac k „farebnej“ kráse ale prirodzenej, v Avone si na svoje príde každá. Dôkazom je aj dvojica Ivana Pražáková, stylistka, a Linda Gunišová, oficiálna vizážistka Avon SR a ČR. Linda sa tentokrát ocitla tiež na strane modelky. Dievčatá neváhali použiť najrôznejšie odtiene a ukázať ženám, aby sa nebáli experimentovať s mejkapom v štýle oblečenia a aby sa nechali unášať fantáziou.

Najviac inšpirácie nachádzam v umení, prírode a v uliciach. Rada pozorujem ľudí v rôznych mestách po svete. Tiež sledujem zahraničných, ale aj českých módnych návrhárov,“ prezradila Ivana Pražáková.

 

Zvodný pohľad

Odviažte sa a doprajte letu farbu! Obľúbenú špirálu nájdete v troch letných odtieňoch – kobaltová modrá, nápaditá fialová a odvážna čierna. Kefka je v tvare presýpacích hodín, čo je záruka intenzívnej farby bez zaťaženia a dokonale vytočí každú riasu. Zloženie špirály dodá mihalniciam efekt umelých rias s dvojnásobným objemom a dĺžkou. Keratín s ricínovým olejom sa postarajú o potrebnú starostlivosť. Špirála Euphoric Featherlight je obľúbenou pomôckou aj Lindy Gunišovej – oficiálnej vizážistky pre Avon SR a ČR.

Dokonalé pery

Chcete sa cítiť šik? Oživte letný vzhľad novým hydratačným tekutým rúžom z obľúbenej línie Ultra. Je až v desiatich saténovo-matných farbách. Aplikácia je jednoduchá, vďaka hladkému tvarovanému aplikátoru, ktorý pomôže naniesť ideálne množstvo farby. Zloženie s avokádom, kokosovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E dodá perám maximálnu hydratáciu. „Trendom leta sú pudrové odtiene – staroružová a marhuľová i neutrálne farby – béžová a karamelovo hnedá,“ radí stylistka Ivana Pražáková.

Dokonalá manikúra

Zvýraznite letné opálenie žiarivými lakmi na nechty. Nestarnúca klasika v podobe rýchloschnúceho laku Pro Colour má teraz päť trendových farieb. Trvácnu farbu, lesk a plné krytie dosiahnete už jedným ťahom. Stačí naozaj chvíľa a manikúra ako zo salónu je na svete! Inšpirujte stylistkou Ivanou Pražákovou a posuňte svoj letný vzhľad na inú úroveň. „Farebné nechty nám v lete dovolia viac sa odviazať. Nechty a oblečenie tvoria jeden celok, preto musíme trochu popremýšľať, aby to všetko ladilo. Zvolená farba nás nesmie pohltiť a taktiež by nemala pôsobiť rušivo. Platí, že odtieň na nechtoch nemusí byť rovnaký ako farba na oblečení, ale mala by sa k nej čo najviac hodiť,“ dodáva Ivana Pražáková.

unicum