Poradíme vám. Juvena vyvinula pleťové sérum s 3D vypĺňajúcim efektom, ktoré je kozmetickou alternatívou injekčných výplní pre mladistvý vzhľad a prirodzený úsmev. 

Smiech, podráždenosť, smútok – všetky emócie zanechávajú na tvári počas rokov stopy a prejavujú sa formou liniek a vrások – najmä, keď pleť v dôsledku prirodzeného starnutia stráca regeneračné schopnosti. 3D Line Filler Serum je vysokokoncentrovaný protivráskový prípravok zacielený na redukciu mimických liniek. Toto sérum aktivuje prirodzenú relaxačnú schopnosť tvárových svalov, ktorá sa vekom oslabuje.

AKTÍVNE ZLOŽKY

V čom je podstata? Extrakt plamatky prirodzene blokuje svalové kontrakcie, čím uvoľňuje výrazy tváre s podobným efektom, aký má botox. Výsledky sú viditeľné a citeľné od prvej aplikácie, pričom pravidelným používaním sa výsledný efekt predlžuje. Extrakt manioka zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti. Viditeľne redukuje aj hlbšie linky a vrásky, vyhladzuje nerovnomernú štruktúru pleti a morský kolagén znásobuje liftingový efekt séra. Viaže vlhkosť na povrchu pleti, viditeľne spevňuje a vyhladzuje tvárové kontúry.

APLIKÁCIA

Je veľmi jednoduchá. Pomocou priloženej pomôcky otvoríte ampulku. Vylejete  primerané množstvo ampulky do dlaní a trochu ho zahrejte. Potom nanesiete rovnomerne na tvár, krk a dekolt. Vmasírujte do pleti, pričom sa zamerajte na vrásky a drsné miesta. Naraz použite celý objem ampulky. Už po prvej aplikácii spozorujete prekvapivé výsledky, ak chcte dlhodobé výsledky, používajte ampulky ako kúru.

CCC