Veronika (27)

Vlasy: Zalina Fiala

Vizáž: Viktória Král

Foto: Jena Šimková

Cítim sa vo svojej koži,“ skonštatovala… keď sme urobili bodku za všetkými zmenami. Potom prišiel mail, že manželovi, dcére i rodine sa tiež páči a v práci vôbec nevedia, kto ide po chodbe, keď je otočená chrbtom…

Nuž, o to všetko nám aj išlo. Takže zrejme ďalšie slová netreba. Profesionáli sa svojej úlohy zhostili opäť na sto percent.

VLASY

Zalina, pozrúc na modelku a predovšetkým na jej prirodzené vlasy, zvolila premenu formou balayage. Ak to chcete presne, zvolila techniky „freehand technique a micro highlights“. Ako hovorí Zalina, krásna žena sa môže stať už len nádhernou. Prirodzené vlasy pôsobili už na pohľad veľmi zdravo, no strihané postupne potrebovali zmenu… „Najprv som použila odfarbovací púder s veľmi šetrným oxidantom a potom som vlasy tónovala, čím sa podarilo oživiť zosvetlené pramienky. Šmrc dodal účesu asymetrický strih, ktorý mnohí poznajú ako predĺžený bob.“

VIZÁŽ

Viktória vzhľadom k farbe očí použila zlato-ružové tiene a vonkajšiu stranu oka vykreslila čokoládovohnedou, aby opticky pôsobilo väčšie a otvorenejšie. Obočie dokreslila hnedým tieňom a zdokonalila tak jeho tvar. Oko podkreslila jemnou hnedou a ružovou, takže pôsobilo mäkšie. Líca „dostali“ bronzer, ktorý spoločne s rozjasňovačom dodal pleti opálenejší vzhľad. Na suchšiu pleť použila Viki hydratačný mejkap a nakoniec ju prepudrovala. Jemný odtieň rúžu urobil decentnú záverečnú bodku za celým „dielom“.

RUNWAY care & beauty

… nie je len salón krásy, je to životný štýl. Miesto, kde si oddýchne vaše telo aj duša. Patríme k najexkluzívnejším salónom v Bratislave. V Runway nájdete všetky služby pod jednou strechou – kaderníctvo pánske/dámske, kozmetiku, líčenie a poradenstvo, manikúru a pedikúru. Spojili sme krásu, príjemné prostredie a profesionálne služby. Majiteľom a zároveň uznávaným nechtovým dizajnérom je Jozef Harhovský, ktorý v odbore funguje od roku 2010.

Pripravila IVETA SCHÄFFEROVÁ

H&B