Očné linky sú ako šperk vášho líčenia. Či už vyrážate do práce alebo za zábavou, povznesú každé líčenie…

Praktický aplikátor Mary Kay Vodeodolných tekutých očných liniek vo forme pera vytvorí vytúžené a presné linky jedným ťahom. Bez námahy vytvoríte decentné linky, ktoré podčiarknu pohľad alebo odvážne v štýle mačacích očí. Perfektné vodeodolné zloženie a intenzívne čierne pigmenty zostanú na mieste bez rozmazania a rozpíjania celý deň.

Ružové odtiene krásne vyzdvihnú váš pohľad. Luis Casco, Globálny Beauty Ambassador pre Mary Kay osobne navrhol a vybral odtiene a štruktúry očných tieňov. Rafinované kolekcie 4 studených alebo 4 teplých ružových očných tieňov nechajú vyniknúť farbu očí nielen líčením,  ale aj očarujúcou harmóniou s prirodzeným  podtónom pleti. Palety obsahujú kombinácie farieb v trblietavých i matných textúrach, s ktorými dosiahnete nespočetné a lichotivé vzhľady.

 

Pomocou druhým objavíte poklad

Ukážte svetu, že aj vďaka lesku na pery možno robiť dobré skutky. Úsmev na perách aj na duši rozžiarite Mary Kay Unlimited Leskom na pery vo farebných odtieňoch Confident Pink alebo Hopeful Lilac. Pocit hydratácie a jemnú vanilkovú príchuť si zamilujete tak, ako jeho charitatívny rozmer. Z predaja krásnych prípravkov na pery prispieva spoločnosť na pomoc občianskemu združeniu Orin Panacea, ktoré pomáha deťom s onkologickým ochorením a ich rodinám.

UNIC2