Každá pleť starne, jedna rýchlejšie, iná pomalšie. Závisí to aj od toho, ako sa o ňu staráme. Či ju chránime a vynahradíme jej vhodnými prípravkami všetky nepriaznivé vplyvy, ktorým bola vystavená.

Vhodné sú na to krémy, vždy na konkrétny typy pokožky, ale ešte vhodnejšie sú séra doslova nabité regenerujúcimi zložkami.  Pýtate sa ktoré? Nuž odporučili by sme z kolekcie Mary Kay zatiaľ najúčinnejšie a najprecíznejšie sérum všetkých čias – TimeWise Repair Volu Firm.

Toto intenzívne liftingové sérum patrí do novej generácie zdokonalenej starostlivosti o pleť zameranej na boj proti starnutiu. Preukázateľné výsledky na pleti prináša vďaka novej inovatívnej ochrane cielenej na obnovenie trojuholníka mladosti – plné líca, spevnené kontúry tváre, vypnutá pleť tváre a krku. Sérum má unikátne zloženie vďaka majstrovskej fúzii nových zložiek, ktoré mobilizujú potenciál pleti v boji proti vráskam. Obsahuje patentovaný komplex Volu-Firm a unikátne rastlinné výťažky, pričom:

Biomimetický peptid podporuje prirodzené procesy v pleti a pomáha spevňovať ochabnutú pleť a redukovať  vrásky

Peptid podporujúci objem pleti pomáha udržiavať prirodzenú kyselinu hyalurónovú – kľúčovú zložku pleti, ktorá jej dodáva mladistvý objem a vypína ju.

Rastlinné kmeňové bunky z pupočníka ázijského podporujú prirodzenú štruktúru pleti. 

Ženy, ktoré vyskúšali toto doposiaľ najprecíznejšie a najúčinnejšie sérum v boji proti vráskam sa zdôverili:

  • 100 % žien zaznamenalo viditeľné vypnutie ochabnutej pleti na lícach a pozdĺž línie čeľustí
  • 82 % žien zaznamenalo spevnenie pleti
  • 78 % žien zaznamenalo lepšiu pružnosť pleti
  • 98 % žien zaznamenalo celkové viditeľné vypnutie pleti
  • 98 % žien zaznamenalo viditeľné zredukovanie hlbokých liniek a vrások
  • 100 % žien zaznamenalo okamžité zvýšenie hydratácie pleti

Nikdy však nezabudnite, že vašou najpozoruhodnejšou vlastnosťou je vaša vnútorná krása. Preto noste svoje roky hrdo a prijmite to, vďaka čomu ste skutočne krásna!

 

CAMPARI SODA