Leto vstupuje do žiarivého finále a tak máte príležitosť predviesť sa v plnej kráse. Doplňte kozmetickú výbavu o najnovšie vychytávky od značky Dermacol. Nájdete medzi nimi objemový lesk, vďaka ktorému budú pery šťavnaté ako dozrievajúce ovocie, riasenku pre riasy ako motýlie krídla a telové mlieko, ktoré pokožku rozžiari ako lúče zapadajúceho slnka.

Napumpujte svoje pery do krásy

Hľadáte recept na plné a šťavnaté pery, no predstava injekčných výplní sa vám prieči?  Objemový lesk na pery LIP UP obsahuje patentovanú aktívnu látku Maxi Lip, ktorá vypne jemnú pokožku pier, vyhladí drobné vrásky a vytvorí efekt väčšieho objemu. Potrebnú hydratáciu perám dodá kombinácia aktívnych látok stimulujúcich produkciu kolagénu. O regeneráciu a ochranu pred predčasným starnutím sa postará vitamín E. Vytúžené výsledky v podobe plnších a jemnejších pier sa podľa klinických testov dostavia pri pravidelnom používaní trikrát denne počas minimálne jedného mesiaca.  Vybrať si môžete zo šiestich odtieňov, ktoré na perách vytvoria ultra lesklý vzhľad bez lepivého pocitu.

Riasy ako krídla motýľov

Zvýraznite oči vejárom dlhých rias, ktoré sa rozvinú ako krídla motýľov. Nová extrémne predlžujúca riasenka Butterfly Wings  s inovatívnou silikónovou kefkou jediným ťahom precízne oddelí a definuje aj najjemnejšie riasy. Riasenka je oftalmologicky testovaná a hypoalergénna.

 

Zažiarte!

Zahaľte telo do žiarivého závoja luxusnej starostlivosti. Telové mlieko Glitter my Body  je ako stvorené na dni, keď chcete slnkom pobozkanú pokožku predviesť v plnej kráse. Jemná krémová textúra je bohatá na vyživujúce a hydratujúce látky, ako sú vitamín E, panthenol, glycerín, bambucké maslo,  avokádový a olivový olej. Po použití zostáva pokožka  jemná a vláčna s luxusným žiarivým nádychom, ktorý vytvárajú zlatisté trblietky.

H&B