Je prirodzene krásna, autentická a nadčasová – slávna talianska herečka Monica Bellucci bude tvárou nového omladzujúceho radu: Nivea Hyaluron Cellular Filler.

Krása, ktorá vychádza zvnútra je to, čo spája Monicu s novým anti-age radom Nivea Hyaluron Cellular Filler. Špeciálne vyvinuté omladzujúce výrobky pomáhajú pleťovým bunkám prirodzene vytvárať kyselinu hyalurónovú, ktorá je dôležitá pre pevnú, plnšiu a hladšiu pleť.  „Monica je autentickou ikonou krásy bez akýchkoľvek filtrov. Zo všetkých žien sme chceli práve ju, pretože dokonale stelesňuje hodnoty, ktoré boli vždy charakteristické pre našu značku: ženskosť, autentickosť, rodina a dôvera.“ hovorí Andrea Mondoni, generálny riaditeľ spoločnosti Beiersdorf pre južnú Európu.

A čo znamená nová spolupráca pre Monicu?

„Nivea bola vždy súčasťou môjho života i života mojej rodiny a dnes je stále nevyhnutnou súčasťou mojej kozmetickej starostlivosti,“ hovorí Monica. „Je mi cťou byť súčasťou tohto projektu, pretože táto kampaň si kladie za cieľ inšpirovať obyčajné ženy, aby sa cítili mladé, pretože to, čo máme vnútri, nás robí krásnymi navonok.“

Aká je nová kampaň?

Je rovnako ako Monica – krásna a inšpiratívna –  z dielne jedného z najlepších svetových režisérov a fotografov: Bruna Aveillana. Majstrovsky spracovaným, intímnym a pravdivým spôsobom predstavuje Monikin každodenný život a inšpiruje ženy, aby sa tiež každý deň starali o svoj mladistvý vzhľad s pomocou účinných prípravkov, ktoré rešpektujú prirodzenú biológiu pokožky.

H&B