Milióny žien hľadajú účinnú starostlivosť na spevnenie kontúr, obnovu štruktúry pleti a redukciu hlbokých vrások.

CELLULAR Expert Lift je to, čo hľadáte. Kolekciu tvorí krém na dennú starostlivosť s ochranným faktorom 30, krém na nočnú starostlivosť na regeneráciu a remodelačná pleťová maska. S pribúdajúcim vekom sa aktivita buniek spomaľuje a dochádza k viditeľným prejavom starnutia pleti. Kontúry tváre ochabujú, pribúdajú nové vrásky a tie existujúce sa prehlbujú. Experti starostlivosti o pleť značky Nivea vyvinuli na základe vedeckých poznatkov najmodernejšie zloženie, ktoré reaktivuje pleťové bunky. Inovatívne zloženie obsahuje účinnú zmes dvoch typov kyseliny hyalurónovej v kombinácii s bakuchiolom, novinkou medzi aktívnymi ingredienciami na omladenie pleti.

Čo je to bakuchiol?

Ide o jeden z najväčších nastupujúcich trendov v starostlivosti o pleť, ktorý vykazuje výborné anti-age účinky. Bakuchiol má funkčnú podobnosť s retinolom. Podobne pomáha spevniť pleť a posilniť kolagénové vlákna, ale má i ďalšie výhody. „Bakuchiol podporuje bunkovú aktivitu, chráni pleť pred poškodením voľnými radikálmi a regeneruje pleť lepšie než retinol, a zároveň vykazuje ešte lepšiu kožnú znášanlivosť,“ popisujeDr. Svenja Moellgaardová, expertka starostlivosti o pleť..

Zloženie radu pleťovej starostlivosti CELLULAR Expert Lift obsahuje okrem bakuchiolu ešte dva typy kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sú omladzujúce účinky produktov veľmi vysoké. Makrokyselina hyalurónová pomáha intenzívne hydratovať a vyhladzovať povrch pleti, pretože na seba dokáže naviazať vodu až v tisícnásobku svojej hmotnosti, zatiaľ čo  mikrokyselina hyalurónová má 40x menšie molekuly, a preto je schopná preniknúť hlbšie do pleti. Tam pomáha redukovať vrásky zvnútra, priamo v mieste ich vzniku. Rad CELLULAR Expert Lift je pokročilé anti-age riešenie s novou účinnou látkou bakuchiol. Ide o komplexnú starostlivosť, ktorá udržiava pleť mladú.

 

Objavte celé tajomstvo mlado vyzerajúcej pleti v troch krokoch:

Denný krém s OF 30 Cellular Expert Lift

Účinné zloženie s bakuchiolom a dvoma typmi kyseliny hyalurónovej poskytuje intenzívny liftingový efekt, ktorého výsledkom je vyhladená a spevnená pleť už od prvého týždňa používania. Kontúry tváre sú viditeľne obnovené, pleť vyzerá mladšie a vrásky, vrátane tých hlbokých, sú účinne redukované. Krém zaisťuje i ochranu pred UV žiarením, a to vďaka OF 30. Luxusná krémová textúra sa postará o príjemný ošetrujúci zážitok. Produkt je dermatologicky testovaný a vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej.

Nočný krém Cellular Expert Lift

Počas noci sa pleť regeneruje, preto potrebuje účinnú starostlivosť, ktorá ju v tomto procese podporí. Tento nočný krém ponúka intenzívne regeneračné účinky, a to vďaka kombinácii bakuchiolu a dvoch typov kyseliny hyalurónovej, ktoré pôsobia hlboko na úrovni pleťových buniek a starajú sa o mladší vzhľad pleti. Už po týždni používania bude vaša pleť viditeľne hladšia, pružnejšia, a i hlboké vrásky sa zredukujú. Vyživujúca textúra dodáva pleti svieži a oddýchnutý vzhľad. Prebuďte sa s touto novou nočnou starostlivosťou do krásneho rána s mlado vyzerajúcou a jemnou pleťou. Rozdiel pocítite už po prvom použití. Produkt je dermatologicky testovaný, je vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej.

Desať minútová textilná kryomaska Cellular Expert Lift

Keď pleť vyzerá unavená a povädnutá, potrebuje extra vzpruhu. Spoľahlivým riešením je textilná maska s okamžitým účinkom, ktorá pleť remodeluje, vypĺňa a vyhladzuje už za 10 minút. Obsahuje účinné omladzujúce sérum s čistým bakuchiolom a kyselinou hyalurónovou na okamžitý regeneračný účinok. Navyše intenzívne hydratuje a uzamyká hydratáciu v pleti počas 24 hodín, takže vyzerá svieža a oddýchnutá.

Náš tip:

Pred aplikáciou na pleť vložte masku na 10 minút do chladničky a dožičte si špeciálny zážitok terapie chladom.

H&B