Tohto roku oslavuje Mary Kay štvrťstoročie na českom a slovenskom trhu a ako inak, chýbať nebudú ani novinky zvýrazňujúce vašu krásu.

Už dvadsaťpäť rokov robí spoločnosť viac než len predáva kozmetiku. Mení životy žien a podporuje napĺňanie potenciálu každej.  Líčenie zvýrazní črty, ktoré podčiarknu prirodzenú krásu. Či už sa rozhodnete zvýrazniť oči alebo pery, je dôležité, aby váš vzhľad bol v harmónii s vnútrom. Dekoratívna kozmetika pomáha rozžiariť navonok to, ako sa cítime alebo chceme cítiť.

Nový Mary Kay® vysoko hydratačný rúž splní najnáročnejšie očakávanie od líčenia pier a všetko, čo pery milujú. Luxusnú farbu rúžu i hodvábny pocit hydratácie na perách. Vyživujúce a vysoko hydratačné zloženie obsahuje slnečnicový olej, karnaubský vosk a ošetrujúci vitamín E. Účinky týchto zložiek poskytujú rúžu benefity balzamu na pery a snúbia sa s bohatou farbou. V ponuke je osem farebných odtieňov, ktoré ladia s každým tónom pleti.  

Pridajte sa aj vy k ženám, ktoré mali rúž testovali a ocenili jeho hodvábnu ľahkosť na perách, príjemnú vanilkovú vôňu a nádherne prirodzený lesk. Vyberte si.

H&B