Radí Stanka Šeminská, nezávislá National Sales Director Mary Kay

Každá žena túži po krásnej a čistej pleti, ktorá žiari zdravím, vitalitou a vyzerá stále mladistvo. Správna starostlivosť, kvalitné ranné a večerné čistenie, správna výživa a životospráva je cesta k tomu, aby sme to dosiahli.

No povedzme si úprimne, koľko žien si dopraje kvalitnú kozmetiku, vie ako sa správne starať o pleť a doprajú si aj výživu sérami či relaxačnú masáž? Pracujem so ženami  sedemnásť rokov a viem, že máme na svojich pleciach často toho viac ako je zdravé. V rýchlom každodennom kolotoči má len máloktorá z nás čas dopriať si pravidelné masáže či oddych vo wellness.

Zrejme preto som sa osobne absolútne zamilovala do sonickej čistiacej kefky Skinvigorate Sonic, ktorá využíva najmodernejšiu sonickú technológiu. Čistí a odstraňuje až 40-krát viac nečistôt, mastnoty, mejkapu a usadenín ako bežné čistenie. Má 20 000 mikroštetín a schopnosť rotovať až dvestokrát za minútu. Tieto neuveriteľne rýchle vibrácie umožňujú dosiahnuť hĺbkové čistenie pórov. Samotné štetinky sú veľmi jemné k  pokožke, a tak je pocit z čistenia veľmi príjemný. V kombinácii so správnou čistiacou emulziou sa pleť dokonale vyčistí a pripraví na príjem vyživujúcich sér, ktoré vďaka dôkladnému prečisteniu môžu účinkovať efektívnejšie. Ten pocit čistoty zvnútra je dokonalý. Ale to nie je všetko. Táto kefka má ešte ďalšiu vibračnú masážnu hlavicu – náš „botox“ na pleť.

Vedeli ste, že tvár má štyridsaťtri svalov, ktorými vytvorí až dvadsať rôznych výrazov? A práve špeciálna vibračná sonická hlavica svaly a pokožku prekrví a postupne spevňuje svalový tonus. Je to také tvárové fitko, ako to ja rada nazývam. Svaly sa vďaka spevneniu zdvihnú aj v takých partiách ako je očné okolie.  Pravidelnou masážou si môžeme krásne zdvihnúť spadnuté viečka, vyhladiť drobné vrásky na čele i zjemniť nosopernú ryhu. Masáž robíme vždy na čistej pleti po nanesení napríklad regeneračného séra + C, alebo liftingového séra z radu TimeWise Repair na zrelú pleť. Séra sa do pleti lepšie zapracujú a ich účinok sa zvyšuje. Na záver ešte použijem krém, ktorý je vhodný ako ochrana pred prichádzajúcou zimou – tu by som rada zdôraznila, že je dôležité mať v zime vhodný krém. Veď aj oblečenie meníme za teplejšie a pokožka, ktorá je denne vystavovaná chladu potrebuje byť chránená a správne vyživená. Z našich prípravkov odporúčam hydratačný krém na suchú a normálnu pleť TimeWise 3D (večer nočný a ráno denný),  Regeneračný výživný krém s extra hydratačným účinkom alebo denný či nočný  krém z kolekcie  Time Wise Repair.

Masáž má okrem viditeľného liftingového „botoxového“ efektu aj úžasný regeneračný a relaxačný účinok. Odstraňuje napätie, zmierňuje stres a pomáha „dobiť baterky“. Mnohí maséri špecialisti používajú našu kefku aj na masáž klientov.  A ja odporúčam mojim zákazníčkam, aby ju využili aj na masáž hlavy pri migréne, na masáž stuhnutých trapéz, masáž dekoltu a krku, krásne spevní jemnú pokožku, i na masáž lymfatických bodov, problematických partií postihnutých celulitídou, či masáž chodidiel.

Kefka má všestranné použitie. Čistí, masíruje, regeneruje, pomáha relaxovať, uzdravovať a rozmaznávať celé telo. Je to úžasný pomocník každej modernej ženy. Ak vás zaujíma, ako sa správne starať o pokožku, prípadne aké produkty by boli vhodné práve pre vás, obráťte sa na mňa a ja vám rada individuálne poradím.

Kontakt: s.seminska@gmail.com

H&B