Predstavte si, že kráčate po ulici a z ničoho nič započujete melódiu obľúbenej pesničky. Zrazu sa cítite sebavedomá, krásna a plná sily a sebadôvery. Stane sa z vás superhrdinka odhodlaná ku všetkému.

 

Vôňa Mon Rouge! od Yves Rocher je ako  milostný list, čo napíšete sama sebe – pre ženu stelesňujúcu lásku, ktorú pociťuje sama k sebe a chcete ju vidieť i všade okolo seba vo všednom svete. Majsterka parfumérstva Carolina Dumur vytvorila podmanivú kompozíciu, v ktorej sa zmyselné tóny kvetín kombinujú s charakteristickou pačuli, odvážne kyslou ríbezľou a šťavnatou slivkou so štipkou cukru.

Expresívna a trvanlivá vôňa je kľúč k sebavedomiu. Len pár kvapiek zvýrazní vašu ukrytú silu a vyzdvihne vašu ženskosť. Neporovnávajte sa s ostatnými, milujte seba a ostatní to z vás vycítia a budú vás v tom nasledovať! 

Ako vonia vôňa Mon Rouge Eau de Parfum?

Je to výrazná a zmyselne bezstarostná kompozícia, v ktorej sa éterický kosatec rozpúšťa do krémovej neroli. Kvetinové duo je obklopené žiarou ovocia dozrievajúcom na letnom slnku. Kompozícia je založená na intenzívnej aróme pačuli doladenej so sladkou slivkou.

H&B