Máme pre vás novinku. Komplexne skrášľujúca kolekcia Collistar Unico, ktorú odštartovalo uvedenie maskary a rúžu, rozšírila svoje pôsobenie a zasiahla až do pleťovej starostlivosti s novým pleťovým sérom UNICO SERUM, UNIVERSAL YOUTH ESSENCE SERUM.

Poviete si, čo nové ponúka? Vďaka vyváženému zloženiu aktívnych zložiek je sérum vhodné na všetky typy pleti, vrátane najcitlivejšej, a tiež aj pre všetky vekové skupiny – 365 dní v roku. Nenapodobiteľné zloženie – ľahké, ale aj bohaté a príjemné – v sebe ukrýva superkoncentrát brilantných efektívnych zložiek, ktoré zlepšujú a podporujú prirodzenú funkčnosť buniek pleti a prebúdzajú v nej vnútornú mladosť.

Takže UNICO SERUM, UNIVERSAL YOUTH ESSENCE SERUM je prvý krok smerom k pozitívnemu, harmonickému postoju k starnutiu pleti: mení staromódny koncept omladzovania na tzv. pohodové starnutie, čo znamená pozitívne akceptuje vek pleti, chráni ju a podporuje jej vlastné regeneračné procesy.

Sérum pôsobí na bunky ako výživový doplnok, zahŕňa ich bohatým prílivom energie. Ihneď po nanesení aktivuje v pleti procesy regenerácie a zlepšuje jej vlastnú schopnosť obnovy. Keďže výrazne podporuje metabolizmus, pleť je v okamihu zdravšia, žiarivejšia a vitálnejšia.

Efekt je viditeľný a citeľný takmer okamžite. Prvé viditeľné výsledky sa dostavia už po siedmich dňoch používania. Textúra pleti je jednotnejšia, žiarivejšia a viac hydratovaná, linky a vrásky sú zmiernené. Sérum aplikujte ráno a večer na čistú, tonizovanú pleť tváre a krku. Podľa potrieb pleti ho používajte pod bežný pleťový krém, alebo samostatne.

CM TIKI