Počasie za oknom dáva tušiť, že sa zima sa blíži. A pretože pre Yves Rocher je príroda ten najcennejší dar, opäť sa ňou inšpirovali a pripravili kolekcie produktov, ktoré sú nielen prírodné, ale ako vždy aj obaly sú recyklovateľné.

Vianoce sú pozvánka na znovuobjaveniu čara prírody a jednoduchých pôžitkov: vôňa borovíc, dotyk kôry stromov, hebkosť snehových vločiek… Zažite tie tohtoročné sviatky s dvomi hrejivými a revitalizujúcich limitovanými kolekciami.

V srdci jedľového lesa

…je prírodná a revitalizujúca kolekcia produktov. Lahodná, svieža a ovocná zmes pomaranča a cédrového dreva vytvorí doslova prírodný pocit vašej sviatočnej relaxácie. Produkty obsahujú viac 91 % zložiek prírodného pôvodu

Prvé vločky

… je čarovná kolekcia s vôňou bielych mandlí pripomínajúca jemný dotyk prvých snehových vločiek. Stačí vhodiť šumivú bombu do kúpeľa a užívate si chvíľku farebnej pohody s lahodnými nótami bielych mandlí.

Kolekcie obsahujú krém na ruky a tekuté mydlo, šumivú bombu do kúpeľa, sprchovací gél, telové mlieko, sprchovací olej a balzam na pery. Samozrejme, flakóny sú reklovateľné. Perodukty dostnete v predajniach Yves Rocher a na e-shope www.yves-rocher.sk

CCC