S vráskami a povädnutými kontúrami tváre patria pigmentové škvrny medzi najčastejšie príznaky starnutia. Ak sa na pleti objavia, redukujte ich.

Nivea uviedla na trh päť noviniek radu LUMINOUS630 na starostlivosť o pleť tváre a rúk, ktoré účinne ošetrujú tmavé škvrny a predchádzajú ich vzniku. Koža automaticky produkuje pigment melanín, vďaka ktorému má prirodzenú farbu. Existujú však faktory, ktoré spôsobujú, že sa melanín v pokožke vytvára nerovnomerne. To potom vedie ku vzniku typických tmavých škvŕn, ktorý sa vyskytujú obvykle na pokožke tváre a rúk. Práve tieto partie sú totiž najviac vystavované slnečnému žiareniu, ktoré za vznikom pigmentových škvŕn stojí najčastejšie. Nadmernú produkciu melanínu môže vyvolať tiež hormonálna nerovnováha (napríklad v tehotenstve), ale i podráždenie pleti napríklad pod vplyvom akné či vyšší vek. Ku vzniku pigmentových škvŕn mávajú väčšie genetické dispozície ľudia s tmavším fototypom.

Riešenie existuje

V roku 2020 uviedla Nivea rad starostlivosti o pleť Cellular Luminous630, ktorý bol výsledkom desiatich rokov starostlivého výskumu. Počas nich  odborníci testovali viac ako 50 000 molekúl. Nakoniec bola úspešná molekula číslo 630, ktorá vyrovnáva pigmentáciu, a tým redukuje tmavé škvrny. Na trh sa tak dostal denný krém a ošetrujúce pleťové sérum Cellular Luminous630. Teraz úspešný rad rozširíli o ďalšie produkty účinné v boji proti pigmentovým škvrnám. 

Nočný krém

Vysoko účinný regeneračný nočný krém pôsobí na bunkovej úrovni s dvojakým účinkom: kyselina hyalurónová regeneruje a posilňuje pleť, zlepšuje jej odolnosť a vypĺňa vrásky, zatiaľ čo účinná látka Luminous630 redukuje pigmentové škvrny a predchádza ich opätovnému vzniku.

 

Ako zjednotiť farebný tón pleti

Tónovací krém

Každú desiatu ženu trápi nejednotný tón pleti vrátane pigmentových škvŕn. Pleť vinou toho pôsobí starším a unaveným dojmom. Farebne zjednotiť a rozžiariť pleť dokáže tónovací krém s účinnou látkou Luminous630, ktorá redukuje pigmentové škvrny a predchádza ich opätovnému vzniku. Viditeľné výsledky uvidíte už po štyroch týždňoch používania. V zložení tónovacieho krému nájdete aj kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje a redukuje jemné linky a vrásky.

 

Očný krém proti tmavým kruhom

Tmavé kruhy pod očami môžu byť, okrem nerovnováhy produkcie melanínu, napríklad následkom dehydrovanej alebo unavenej pleti. Riešenie ponúka očný krém s účinnou látkou Luminous630®, ktorá zjednocuje vzhľad pleti a redukuje pigmentové škvrny. Kyselina hyalurónová pleť intenzívne hydratuje a pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Kofeín si zasa poradí s únavou. Už za 8 týždňov používania sa zníži intenzita kruhov pod očami o 40 %.

 

Nech máte krásne ruky

Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám

Ak chcete, aby vaše ruky boli na dotyk jemné a hebké, treba ich pravidelne hydratovať. Ich časté umývanie a dezinfikovanie totiž pokožku vysušuje. Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám sa postará nielen o hydratáciu a výživu, ale tiež o redukciu pigmentových škvŕn a ich zosvetlenie – to vďaka účinnej patentovanej látke Luminous630. Aby sa pigmentové škvrny pod vplyvom slnečného žiarenia ešte viac nezvýraznili, obsahuje krém OF 15.

Pozor na slnečné žiarenie

Pleťový krém na opaľovanie

UVA lúče sa preukázateľne podpisujú na starnutí pleti, vzniku vrások i pigmentových škvŕn. Preto treba pred ich škodlivými účinkami pokožku chrániť, a to dokonca i vtedy, keď práve nie ste na priamom slnku. Lúče totiž prenikajú i cez mraky a kožu nezvratne poškodzujú. Spojte preto prevenciu a ochranu do jedného a vezmite si na pomoc pleťový krém na opaľovanie s látkou Luminous630 s vysokým ochranným faktorom. Používajte ho nielen na dovolenke, ale kedykoľvek pôjdete von. Oceníte ľahkú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva.

H&B