Pleť bude vyzerať žiarivejšie a oslnivejšie, ak sa svetelné lúče dokonale odrážajú na jej povrchu. Čím je hladšia, tým lepší je odraz lúčov a pleť pôsobí žiarivejšie…

Aj to viedlo tím vedcov z Yves Rocher špecializovaný na biológiu, kože, aby zhodnotili účinnosť žiarivého nektáru z orecha zo slonovníka veľkoplodého na základe štruktúry povrchových buniek pokožky. A zistili, že má vplyv nielen na jas a priesvitnosť pokožky, ale aj na syntézu melanínu spolu s jeho prenosom do okolitých buniek, a to ovplyvňuje tón pleti.

Rovnako sa im podarilo extrahovať špeciálne bunky z jediného pupeňa zo vzácneho stromu rastúceho v botanickej záhrade a vďaka unikátnej technológii tak zachovali rovnováhu rastlinných zdrojov dôležitú pre životné prostredie a vyhli sa intenzívnemu zberu množstva pupeňov z rastlín, ktoré sú kľúčovým faktorom ich rastu.

Nuž a oba spolu – rastlinný nektár z pupeňov podporuje regeneráciu buniek a žiarivý nektár znižuje syntézu melanínu – znižujú tvorbu pigmentových škvŕn a dodávajú pleti jas a zjednotený vzhľad.

Rozjasňujúcu emulzia Anti-Áge Global s OF 30 od prvej aplikácie vďaka ľahkej textúre pleť zjednotí a chráni proti UVA a UVB žiareniu i hyperpigmentácii. Deň za dňom sa pleť rozžiari a známky starnutia miznú.

Takže si už len stačí vybrať. Na deň sa odporúča revitalizačná starostlivosť proti vráskam, vysoko regeneračné sérum, prípadne revitalizačná starostlivosť proti vráskam na suchú pleť. Na noc dvojfázové regeneračné sérum a nočná starostlivosť proti vráskam. Nechýba ani rozjasňujúca starostlivosť na okolie očí, sérum proti pigmentovým škvrnám, rozjasňujúca emulzia a kúra.

H&B