Dokonalá a bezchybná pleť je trend. Môžete ju mať ľahko aj vy, ak sa rozhodnete pre jemné micelárne čistiace produkty s obsahom veľmi účinnej ružovej vody. Po stáročia ju používali pre jej blahodarné a harmonizujúce účinky na pleť.

Ošetrujúci zázrak

To, že nejde o novinku, ale o evergreen pre krásu, svedčí fakt, že ju už v starovekom Egypte používala kráľovná Kleopatra, ktorá bola vyhlásená svojou krásou. Ružovú vodu objavili náhodou – pri destilácii vzácneho ružového oleja, keď táto prírodná kvapalina vznikala ako vedľajší produkt. Druhým spôsobom jej výroby je macerácia okvetných ružových lupienkov. Voda ma veľa účinkov na pleť – omladzuje, rozjasňuje, zjednocuje, tonizuje a má protizápalové účinky. Jemná vôňa harmonizuje pokožku i zmysly a podporuje ženskosť.

A pretože krásna zdravá pleť nie je len o starostlivosti, ale tiež o každodennom čistení a odličovaní, ponúka NIVEA rad produktov na odličovanie s touto vzácnou zložkou.

Vyskúšajte jemné odličovanie v dvoch krokoch:

Krok č.1: Dvojfázová micelárna voda

Čo to je:

Dvojfázový prípravok sa skladá z micelárnej zložky s obsahom ošetrujúcej organickej ružovej vody a z olejovej časti, ktorá pomáha odstrániť aj odolnejší mejkap. Ružová voda harmonizuje a tonizuje pleť, aby vyzerala prirodzene krásne. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené.

Ako funguje:

Pred použitím najprv micelárnu vodu dobre pretrepte, aby sa zložky spojili. Potom prípravok naneste na vatový tampónik, priložte k nalíčeným viečkam, nechajte pár sekúnd pôsobiť a potom stiahnite smerom nadol, v smere rastu rias. Oči budú odlíčené a ich okolie rozjasnené a vyživené.

Krok č.2: Čistiaci micelárny gél

Čo to je:

Jemný gél si poradí s mejkapom, potom, mazom, i so všetkými nečistotami, ktoré sa počas dňa usadili na pleti. Stačí si ním len ráno a večer umyť pleť. Čistí jemne a do hĺbky, osviežuje, a vďaka obsahu organickej ružovej vody rozjasňuje a ošetruje pleť aj pri umývaní. Odstráni i vodoodolný mejkap bez nepríjemného trenia.

Ako funguje: Malé množstvo gélu napeňte s vodou v dlaniach a jemne zmesou umyte tvár. Pleť bude čistá, rozjasnená a tiež ošetrovaná. Ideálne je čistenie ráno a večer, pred použitím ďalšej starostlivosti.

Micelárne čistiace pleťové obrúsky Rose Touch

Majte čistú a hydratovanú pleť za pár sekúnd nielen doma, ale i na cestách, i bez vatových tampónikov.

Chystáte sa na výlet? Potom sa vám iste hodí každý ušetrený gram navyše. Nechajte odličovaciu vodu či mlieko doma a siahnite po praktických obrúskoch, ktoré odlíčia aj vodoodolný mejkap. Vďaka organickej ružovej vode bude pleť jedným ťahom čistá a zároveň tonizovaná a hydratovaná po celý čas. Ruža má navyše upokojujúce účinky a pri jej vôni sa krásne zaspáva.

 

PERRIER