Máte suchú pleť? Tak potrebuje zvlhčovať, pravidelne. To znamená, že potrebuje krém, ktorý jej dodá vlhkosť cez deň aj v noci. Taký, čo pleti bude vyhovovať, a okrem toho, že ju bude hydratovať, dodá jej aj všetky potrebné živiny.
Tip od nás je Hydro Vegetal.
A prečo?
  1. Pretože obsahuje výťažok z kosmotcovníka, ktorý aktivuje prirodzenú hydratáciu pleti.
  2. Pretože neobsahuje minerálne oleje, parabeny ani farbivá.
Ešte sme vás nepresvedčili?

Tak niečo viac o zložení:  Kosmatcovník (Carpobrotus edulis), ktorého výťažok sa používa pri výrobe krému Hydra Végétal, sa pestuje na pozemkoch v La Gacilly vo francúzskom regióne Bretónsko v režime ekologického poľnohospodárstva. Teda tak, aby jeho pestovanie nezaťažovalo životné prostredie. Po šiestich mesiacoch rastu v skleníku sa krehké výhonky rastlinky zbierajú ešte pred rozkvitnutím.

A opäť sa pýtate prečo?

Pretože tieto úžasné rastliny majú obdivuhodnú schopnosť zhromažďovať vodu. A práve tá im vo vyprahnutých oblastiach a v miestach s rôznymi klimatickými výkyvmi umožňuje prežiť. Preto sa výskumníci Yves Rocher rozhodli použiť výťažky z rastliny do krému, ktorý dodáva pleti hydratáciu v každej dennej a nočnej hodine.

Okrem hydratačného gélu na deň a noc obsahuje rad Hydro Vegetal aj čistiaci gél v tube alebo s pumpičkou, odličovacie mlieko, tonikum, hydratačnú starostlivosť na okolie očí, gélový píling a intenzívnu hydratačnú starostlivosť.

Vedeli ste, že…

… keď si oplachujete pokožku vodou, neprispievate k jej hydratácii? Ak totiž nedochádza  k dlhšie trvajúcemu kontaktu, voda zostáva len na povrchu a nepreniká do hlbších vrstiev pleti.

-aka-

H&B