Nemusia. Skúste si vybrať produkty, ktoré nemajú v prívlastku len slovo drahé, ale predovšetkým sú účinné a pomôžu jemnej pokožke v okolí očí regenerovať, dodajú jej výživu, oči rozjasnia a odstránia únavu z ich okolia.

Hovoríme o konkrétnom „krémiku“, vyskúšali sme totiž a výsledky boli skutočne prekvapujúce. Ide o dvojitú omladzujúca silu pre oči biocelulózovú masku Hyalushot-Eyes a regeneračné ošetrenie Global-Eyes. Podľa štúdií produkty spôsobia, že vrásky sú jemnejšie o 83%  a sú vyhladené, opuchy sa zmiernia o 96%, tmavé kruhy o 91% a celkovo sú očné viečka o 83% krajšie.

Svieži pohľad je univerzálna túžba všetkých žien.  Platí to rovnako pre ženy v Európe, Ázii i v Amerike, pre ženy od 18 do … Všetky spája tá istá túžba: zbaviť očné kontúry známok únavy. Práve ony najskôr prezradia únavu (opuchmi, tmavými kruhmi, padajúcimi viečkami), stres (mykaním očí) a prejavy starnutia (mimickými linkami, vráskami a ochabnutou pleťou). Je to preto, lebo pleť očných kontúr je obzvlášť jemná, obsahuje len malý počet mazových žliaz (preto nemá hydro­lipidovú vrstvu), a pritom je veľmi namáhaná. Veď denne žmurkneme približne desať tisíckrát. To vedie k špecifickým problémom v okolí očí: k tmavým kruhom (v dôsledku slabej cirkulácie krvi a lokálnemu poškodeniu lymfatického systému), opuchom (akumulácia vody a tuku v ochabnutej pleti), mimickým linkám (keď sa usmievame, vytvárajú sa nám vrásky v okolí očí), a napokon k opuchnutým viečkam (ako dôsledok malého počtu podporných vlákien).

Produkty MATIS v línii RÉPONSE REGARD vzájomným pôsobením efektívne riešia všetky problémy v okolí očí:

Komplexné regeneračné ošetrenie čoných kontúr – Global-Eyes: pôsobí na všetky problémy očných kontúr. Bojuje proti vráskam, opuchom, tmavým kruhom a ochabnutej pleti súčasne. Je určené najmä ženám po 35-ke, no vhodné je používať ho preventívne aj v skoršom veku, keď očné okolie vykazuje známky únavy, ktorá sa nestratí ani po kvalitnom spánku. Jednotlivé zložky stimulujú fibroblasty v mimobunkovej štruktúre. Obsahujú zložky morského pôvodu, ktoré stimulujú energiu pleti a výrazne zmierňujú známky únavy spôsobené glykáciou a glykoxidáciou. Redukujú tvorbu toxínov, pričom bránia vzniku tmavých kruhov a opuchov. Pôsobia tiež antioxidačne.  Po 7 dňoch aplikácie by ste mali zbadať, že očné kontúry sú rozjasnené, tmavé kruhy sú zmiernené a opuchy zredukované. Po 28 dňoch aplikácie sú očné viečka zdvihnuté, očné kontúry sú vyhladené a tmavé kruhy zmiernené.

Vysoko impregnačná biocelulózová maska – Hyalushot-Eyes: ako doplnok regeneračného krému je efektívnejšia ako látková. Je biokompatibilná s pleťou, perfektne priľne a zaručí výborný prienik aktívnych zložiek. Vďaka rozpínavému materiálu maska perfektne priľne ku kontúram tváre a pôsobí ako druhá koža. Slúži ako podporné ošetrenie, aj ako sérum. Kombinácia biocelulózového materiálu a 90 % podielu aktívneho omladzujúceho séra je zárukou viditeľného efektu. Do pleti rozptyľuje aktívne zložky, pričom je maximálne znášanlivá a vhodná aj na citlivú pleť. Jej flexibilná a odolná membrána zostane na mieste, aj keď ste v stoji, či v pohybe.  Aktívne sérum masky tvorí rastlinná kyselina hyalurónová, úplne bezpečná, dokonale biokompatibilná a celkom bez rizika alergií. Rozjasňujúci arbutín je známy pôsobením na pigmentové škvrny a zosvetľluje tmavé kruhy. Alantoín posilňuje bariéru pleti a zlepšuje jej schopnosť udržať si vodu, čo vedie k vyhladeniu očných kontúr.

H&B