Staráte sa o chodidlá? Teraz nie, lebo sú všelijaké obmedzenia… Tak si urobte pedikúru doma. Až sedemdesiatpercent výskumníčok z Avonu sú ženy a myslia si, že sa treba starať o každú časť tela. Výnimkou nie je ani starostlivosť o chodidlá. Aj preto pripravili novú líniu na ošetrovanie chodidiel s vanilkou a červenými ríbezľami.

Nohy patria medzi najzaťažovanejšie časti tela, preto by sme na ne nemali zabúdať. Línia Avon Foot Works obsahuje výživné zložky, ktoré pokožku na nohách zjemnia a hydratujú, osviežia aj regenerujú.

Najprv si urobte kúpeľ. Nalejte do vody UUpokojujúci kúpeľ na chodidlá s vanilkou a červenými ríbezľami a doprajte relax unaveným a boľavým chodidlám.

Po pár minútach si urobte píling. Dobre vmasírujte zejmňujúci Peeling na chodidlá s vanilkou a červenými ríbezľami do pokožky chodiel a potom nohy opláchnite.

Nohy dobre osušte a naneste na ne Hydratačný krém na chodidlá s vanilkou a červenými ríbezľami. Dokonale ho votrite a nechajte chvíľu nohy v klľude, aby dobre vsiakol. Nôžky zostáú úžasne jemné a zároveň hydratované. Aby ste starostlivosť zdokonalili, môžete si navliecť ešte  Hydratačné ponožky Silver Sparkle a výsledok bude dokonlaý.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

CCC