Príroda je pre Yves Rocher obrovská inšpirácia. Pri tvorbe vôní to nie je inak. Spoločnosť verí v parfumy, ktoré niečo vyjadrujú, a zároveň sú dostupné pre všetkých. Jej cieľom sú autentické prírodné vône, pri ktorých tvorbe je najdôležitejšia kvalita, zodpovednosť a storočiami preverené francúzske know-how parfumérskej profesie.

Celý rad La Collection obsahuje aspoň 87 % zložiek prírodného pôvodu z dohľadateľných zdrojov, ktoré sú 100 % vegánske. Aby spoločnosť splnila záväzok minimalizovať dopad svojej produkcie na životné prostredie, vône vyrába v jej vlastných  továrňach vo francúzskom Bretónsku a obaly vytvárajú s ohľadom na ekológiu. Sú kompletne recyklovateľné.

Novú kolekciu vôní koncipoval Yves Rocher tak, aby každý deň prinášala radosť a pozitívne emócie, ktoré vychádzajú z krásy prírody.  Vybrať si vôňu, s ktorou vytvoríte súzvuk, je teraz jednoduché – nové parfumové vody Autour de MINUIT, Nouveau GENRE a Sable FAUVE vám to umožnia.

Z kolekcie si vyberie každý. Nech už ide o parfumovú vodu sviežu alebo intenzívnejšiu, všetky sú inšpirované úchvatnými miestami našej planéty plnými farieb a vôní. Každý si môže vybrať vôňu (či vône), s ktorou sa bude môcť stotožniť a čerpať z nej energiu po celý deň.

CCC