Ivana (47)

Keď sme sa pani Ivany opýtali, na akú príležitosť sa chystá, prezradila, že na svadbu. Na druhú otázku, či sa nebojí zmeny, povedala OK! Tak sa na to naši profesionáli dali.

Igor odfotil Ivanu pred zmenou ešte na ulici, lebo v salóne by už na to nebol čas. Rút sa zvŕtala jedna radosť. „Najprv som vlasy ostrihala a skrátila po ramená. Je to časté trápenie našich žien. Vlasy si žehlia a farbia a svoje na ich katastrofálnom stave vykoná aj melír. Vybrala som medené tóny, pretože sme potrebovali rozžiariť Ivaninu pleť. Konkrétne: Schwarzkopf Professional, do alobalu L-77 melír, na odrasty 8-77 + 7-57 + 9 % a na dĺžky 9-7 + 3 %. Potom som vlasy vyfúkala a bolo hotovo,“ žartovne zhodnotila svoju prácu Rút. Dôležité pre celkovú vizáž bolo v tomto prípade fúkanie, tedaobjem a nedbalý styling. Ľahký mejkap zvolila Rút v odtieňoch lila, aby studené farby zvýraznili teplo vo vlasoch. S premenou bola hotová za dve a pol hodiny.

Na oblečenie sme si pozvali odborníčku naslovovzatú. Vierka Futáková sa nedokáže potešiť žiadnej téme tak veľmi, ako spoločenským šatám. Či už na záhradnú party alebo pre družičky, na svadbu či ples.

A výsledok spoločnej práce kaderníčky-vizážistky a stylistky je na svete. Fotilo sa neďaleko Zvolena v Kaderníctve Rút priamo v Hoteli Kaskády a jeho okolí.

Vlasy a mejkap: Rút Balciarová, Kaderníctvo Rút

Modely: Viera Futáková

Foto: Igor Dian

 

Kaderníctvo Rút Kaskády

Letecká 19, 962 31 Sliač – Sielnica

+421 45 530 00 12

recepcia@hotelkaskady.sk

Pripravila Eva Švoňavová

CCC