Pery sú také ženské, krásne a zmyselné. Dokážu vysloviť tie najkrajšie slová a vykúzliť dokonalý úsmev. Dožičte im preto úžasný objem, lesk a farbu spolu s intenzívnou starostlivosťou.

 

Kto by netúžil po plných, krásnych perách? I keď k vám možno príroda nebola štedrá, existuje rýchle riešenie, a to i bez zásahu plastických chirurgov a ihiel. Plnosť a objem perám totiž veľmi ľahko opticky dodajú lesky na pery. Vďaka svojmu zloženiu efektne pracujú so svetlom a pery tak „modelujú“. Leskom na pery sa však ženy i napriek tomu často vyhýbajú. Prečo? Tieto prípravky totiž veľmi často pôsobia nepríjemne – lepia sa a tiež vysušujú pery. Teraz už ale nemusíte robiť žiadne kompromisy! Značka Labello práve prichádza na trh s novými ošetrujúcimi olejmi na pery Labello Caring Lip Oil.

Koniec lepeniu, hold lesku

Už keď ich nanesiete na pery, budete ich milovať. Novinka obsahuje špeciálne 100 % prírodné oleje, ktoré intenzívne ošetrujú pery a zároveň im dodávajú vinylovo lesklý povrch, vďaka ktorému vyzerajú pery plnšie a zdravšie. Nové inovatívne oleje na starostlivosť o pery Labello sú vegánske a neobsahujú minerálne oleje. Nájdete v nich naopak oleje 100 % prírodného pôvodu, ako je napríklad kokosový, repkový a ricínový olej a tiež organický jojobový olej, vďaka ktorému sa i citlivá pokožka pier stáva znovu hebkou a vyživenou.

Akú si vybrať farbu?

Ošetrujúce lesky na pery Labello dostanete v dvoch žiarivých odtieňoch, ktoré pristanú každému odtieňu pleti. Môžete ich používať samostatne alebo tiež kombinovať s rúžmi. Konečne je tu trend krásy, ktorý vyzerá prirodzene a zdravo, bez toho, aby ste sa museli inak líčiť. Tu je pozornosť zameraná na pery, ktoré dokážu rozžiariť každý vzhľad. Vybrať si môžete z bezfarebného variantu Transparent pre každý deň a voľný čas alebo na kombinovanie s rúžom, alebo Rosé variant, ktorý dodá perám nevinný dievčenský vzhľad a vykúzli krásne pery.

A to nie je všetko! Iste vás očarí aj ich vôňa, ktorá je kombináciou sviežich ovocných tónov černíc, sliviek, malín a jahôd, ktoré dokonale prechádzajú do sladkého vanilkového nádychu.  

Náš tip:

Aby bol vzhľad prirodzený, naneste kedykoľvek počas dňa v jednej vrstve na pery. Ak  chcete, aby bol efekt intenzívnejší, môžete ošetrujúci olej vrstviť. Už pri druhom nátere je farba viditeľnejšia a pri treťom nátere môžete dosiahnuť efekt farebného lesku na pery.

Captain Morgan