Nemusí to byť práve o piatej – čas na šálku dobrej kávy alebo čaju je kedykoľvek. Pripravíte si ho v rýchlovarnej kanvici z Lidl-Shopu.

Môže to byť tak trochu klasika a trochu aj romantika. Podľa toho, aký vzor Silvercrest Rýchlovarnej kanvice s keramických plášťom si vyberiete. V ponuke nájdete elegantné jednofarebné, aj kvetinkové si bodkované. Voda sa v nich rýchlo zohreje vďaka výkonnému výhrevnému telesu zakrytému kvalitným dnom z ušľachtilej ocele. Otváracie tlačidlo ľahko obslúžite jednou rukou a samozrejmosťou je automatické vypnutie, keď voda zovrie.

Na zadnej strane nájdete transparentnú stupnicu na kontrolu výšky hladiny vody. Na to, že kanvica s objemom 1,7 litra je v prevádzke,  upozorní svetelný biely LED kruh.

Viac info na: www.lidl-shop.sk

Kvalitný plášť z ušľachtilej ocele má Silvercrest Rýchlovarná kanvica EDS SWC 2400 A1. Vo výrazných,  veselých farebných odtieňoch spestrí každý všedný deň. Dno z ušľachtilej ocele so zakrytým výhrevným telesom zohreje vodu na kávu či čaj naozaj expresne. Keď je voda dostatočne zohriata, kanvica automaticky vypne a má tiež ochranu proti chodu bez vody. Objem 1,7 l postačí na prípravu niekoľkých šálok nápoja.

Viac info na: www.lidl-shop.sk

H&B