Aj Peter Nagy sa v týchto neľahkých časoch rozhodol potešiť fanúšikov. Keďže nemôžu prísť na koncert, prinesie piesne priamo k nim do obývačiek. Na žiadosť priaznivcov pripravil na sociálnej sieti online vystúpenie, takže nalaďte si facebookovú stránku hudobnej legendy v stredu 25. marca o 21.00 hodine.              

Aj spevák, skladateľ, textár a producent Peter Nagy je doma. Jemu a kapele Indigo sa zrušili marcové a aprílové koncerty. „Súčasnú situáciu vnímam ako prvé varovanie. Sami sme sa odtrhli od prírody a častokrát ňou doslova pohŕdame. Toto, čo sa deje, je odpoveď prírody na našu pýchu. V piesni  „50 žiráf“ o tom spievam: „Príde deň, keď táto zem nás ďalej neunesie,“ vysvetľuje Peter Nagy.

 

Vďaka moderným technológiám však hudobník poteší fanúšikov na sociálnej sieti. Tešiť sa môžete na online vystúpenie v stredu 25. marca od 21.00 hodine na facebookovom profile Petra Nagya. V priamom prenose si môžete s ním doma zaspievať jeho veľké hity a spríjemniť si tak súčasnú situáciu. „Páčil sa mi nápad Mekyho Žbirku a páči sa mi spraviť to zadarmo. Vtedy to má v tejto situácii zmysel. Zahrám na žiadosť fanúšikov pár piesní naživo cez facebook. Verím, že sa čoskoro stretneme na koncerte. Je to zvláštne, ale ľudia začínajú mať k sebe trochu bližšie, aj keď sme od seba izolovaní, lebo v týchto zlých časoch sme všetci na tom rovnako. Toto nechcené a nečakané spomalenie je možno dobrý návod, ako sa dožiť lepšej budúcnosti. Išli sme príliš rýchlo… konštatuje Peter Nagy. 

Koncert bude po skončení priameho prenosu prístupný v archíve na facebookovom profile Petra Nagya:

https://www.facebook.com/PeterNagyOfficial/?fref=ts.

Pieseň „50 žiráf“ si môžete pozrieť na:

https://www.youtube.com/watch?v=3IScjKy4ruY

H&B