Výhody darčeka, ktorým sa zaručene trafíte do vkusu a potrieb obdarovaného si môžete dopriať aj v slovenských predajniach CCC.

Známa sieť predajní obuvi a doplnkov zaradila do portfólia služieb zákazníkom novinku – darčekovú kartu. Je to pohodlný a štýlový spôsob, ako obdarovať najbližších či priateľov. V predajni obuvi a doplnkov si vďaka nej sami vyberú to, čo zodpovedá ich vkusu a štýlu. Nemusíte sa viac zamýšľať nad tým, či sa vami vybraný módny darček bude obdarovanému páčiť.

Darčekové karty sú k dispozícii v predajniach obuvi CCC od októbra 2022. Hodnotu kariet určujete vy – môžete ich nabiť v rozmedzí od 10 € až do 500 €. Je len na vás, či umožníte obdarovanému vybrať si peňaženku, kabelku, ruksak, športovú tašku, topánky či kompletný outfit zložený zo značiek dostupných v CCC. Darčeková poukážka sa vzťahuje na celý sortiment predajní.

„V CCC pozorne načúvame prianiam našich zákazníkov a reagujeme na ich potreby. Práve v našich predajniach často hľadajú perfektný darček a my im prostredníctvom darčekovej karty chceme vyjsť v ústrety. Vidíme, akej popularite sa darčeková karta teší v Poľsku a sme presvedčení, že si nájde klientov a fanúšikov aj na slovenskom trhu,“ hovorí Maciej Buba zo spoločnosti CCC.

Každý držiteľ darčekovej karty ju môže využiť v akejkoľvek predajni CCC na Slovensku 24 mesiacov od jej nákupu.

Všetky potrebné informácie o darčekovej karte nájdete aj na www.ccc.eu/sk.

H&B