Prečo ženy milujú diamanty? Je to kvôli ich kráse, vzácnosti, či pre obdiv okolia, ktorý nimi získame? Dôvodov je viac. Veď diamanty sú najlepší priateľ žien, ako spievala nesmrteľná Marylin Monroe. Vo vašej šperkovnici by tiež nemali chýbať. Budú to extravagantné diamantové kúsky, ktoré zaujmú na prvý pohľad, alebo sa prikloníte k nadčasovej klasike?

Femme fatale večierkov

Chystáte sa na koktail párty a hľadáte šperk, ktorý rafinovane dotvorí zvolený outfit? Ak vám pompézne kúsky nie sú cudzie a radi pútate pozornosť, kokteilové prstene „kabošony“ jednoducho musíte mať. Vďaka kontrastu trblietavých diamantov s hladkou plochou drahého kameňa majú tieto prstene nezvyčajnú eleganciu a doslova rozprávkový vzhľad.

(Diamantový prsteň ALO Heaven Desire, ružové 18kt zlato, 48 diamantov, ametysty, rubíny, zafíry)

Ako hradná pani

Túžite po niečom veľkolepom, ako z historických románov? Potom kolekcia Princess od ALO diamonds je správna voľba. Nájdete v nej  diamantové šperky, vrátane prsteňov, zdobené secesnými prvkami a osadené vzácnymi drahokamami všetkých farieb – napríklad rubín, zafír či smaragd.

(Diamantový prsteň s turmalínom ALO diamonds, ružové 14kt zlato)

Rebelská romantika

Kupujem! To chcela pôvodne zvolať štýlová a svojská Samantha z filmu Sex v meste, predtým ako ju o túto možnosť obral jej priateľ. Ak aj vám srdce piští po kvetinovom skvoste z diamantov, unikátna kolekcia Flowers ALO diamonds je tá pravá. Diamantové prstene z bieleho zlata v tmavom povrchovom prevedení skvele podčiarknu vaše rebelské „JA“.

(Diamantový prsteň ALO Rawishing Flower, biele 14kt zlato, 293 diamantov)

Jeden, ale poriadny!

V prípade, že vám kvetinové motívy nie sú blízke, je tu nadčasová klasiku. Prsteň ALO Magic Gentility s päť karátovým centrálnym diamantom, ktorý obklopuje 41 kusov bielych diamantov, zaujme na prvý pohľad. Jedinečným dizajnom a hodnotou by sa rozhodne mohol zapísať medzi výnimočné kúsky vo vašej šperkovnice.

(Diamantový prsteň  ALO Magic Gentility, biele 14kt zlato)

Viac z diamantového sveta nájdete na: www.alo.sk

Captain Morgan