Ako to už býva, leto ubehlo ako voda a je tu jeseň. Pre svoju znamenitú farebnosť určite patrí k najkrajším obdobiam roka a jej krásne odtiene sa tento rok prenesú aj do vášho šatníka. Ak ste čakali horčicovo žltú či jasne červenú, mýlili ste sa. Horúcou farbou prichdázajúcej jesene je artičoková. Ako a s čim ju kombinovať?

Módny evergreen: kostýmy

Kostýmy tu vždy boli a bez pochýb aj vždy budú. Zaručene patria ku kúskom, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy. Dnes sa kostýmové saká bežne kombinujú aj s džínsami a teniskami, ale do casual outfitov sa tento rok prebojovali aj celé kostýmy a my neskrývame naše nadšenie! Dnes si už vieme vybrať kostým presne podľa typu postavy a zároveň si k nemu vieme obuť lodičky aj poltopánky či tenisky. Kostýmy sa tak stali základným kúskom našich šatníkov a my ich pre ich všestrannosť milujeme. Máte už ten svoj?

Odhoďte nohavice, ukážte nohy!

Užite si slnečné lúče babieho leta naplno! V zime sa nohavíc nanosíme ešte dosť a tak máme počas prvých jesenných dní poslednú možnosť užiť si šaty úplne bez výčitiek. Vyskúšajte predĺžené košeľové šaty, ktoré zároveň vynosíte aj počas sychravejších dní – ako tuniku. Strih lichotí postave a abstraktný vzor vynosíte počas celého roka. My preto košeľovým šatám dávame 10 bodov z 10! A čo si ku takýmto šatám obuť? Prirodzene, aj obuv podlieha módnym trendom a hitom sezóny jeseň/zima 2019 budú kovbojky. Ak teda chcete kráčať v rytme módnych trendov, túto sezónu odkráčajte v kovbojkách!

Nenápadná a pritom taká výrazná!

Presne taká budete nie len v odtieňoch artičokovej, ale aj telovej farby. Ak milujete minimalizmus, nadčasovosť a doposiaľ ste siahali predovšetkým po kúskoch čiernej a bielej farby, túto jeseň váš šatník doplňte o odtiene béžovej! V telovej farbe zažiari každá brunetka a dojem nežnosti a harmónie zas vyvolá u všetkých blondínok. Pre úplne podčiarknutie vašej osobnosti si zaobstarajte predĺžené oversized sako a na večeru s partnerom či kamoškami sa zabaľte do rúcha hravosti a vyskúšajte trendy midi šaty s odhaleným ramenom.

Fashionguide by NINA BUSSO

Každá žena túži byť krásna, no pri množstve značiek a obchodov je častokrát ťažké si vybrať. Preto je tu Fashion GUIDE by NINA BUSSO. Nie sme módna značka, ani sieť obchodov. Sme tí, čo pre vás hľadajú originálnu, krásnu a dostupnú módu v Európe. Zameriavame sa na talentovaných návrhárov z okolitých krajín, ktorých originálnu produkciu nenájdete na slovenskom trhu. Súčasne limitujeme počet kusov, ktoré na trh dodáme, aby sme nielen výberom návrhárov, ale aj počtom kusov zabránili tomu, aby ste svoje šaty uvideli na inej žene. Modely, ktoré my dodáme zaručene nepochádzajú z ázijských krajín. Sú vyrábané výhradne v európskych krajinách.

Príďte si modely vyskúšať priamo do butiku: Hollého 5, Bratislava alebo navštívte náš eshop www.fashionguide.sk.

H&B