Jeden z najväčších maloobchodných predajcov s obuvou v strednej Európe pripravuje netradičnú akciu. Jej názov je K-pop Tour a odohrávať sa bude po celom Slovensku. Sieť maloobchodných prevádzok s obuvou a doplnkami CCC sa v septembri ukáže v novom svetle. Pripravila celoslovenskú Tour, ktorá sa nesie v znamení hudobného štýlu K-Pop. K-Pop pochádza z Kórejskej republiky, je charakteristický audiovizuálnymi prvkami a jeho obľúbenosť v Európe rýchlo rastie.  Práve zaujímavé farebné a netradičné vizuály sú neprehliadnuteľnou súčasťou Tour, ktorej základom sú upravené lodné kontajnery.

V piatich mestách

„Kontajnery boli upravené špeciálne pre túto Tour, ktorá vzniká pri príležitosti prezentácie novej kolekcie značky Sprandi. Vytvorili sme v nich zázemie, v ktorom návštevníci nájdu množstvo zábavy, ktorá bude najmä v štýle K-Pop,“ vysvetľuje Alena Langová, marketingová manažérka zo spoločnosti CCC.

Tour bude určená najmä deťom a tínedžerom, ktorí si môžu vyskúšať napríklad tancovanie na interaktívnej tanečnej podložke, bublinkovú šou i fotopoint, kde si môžu vytvoriť vlastné foto so štýlovým pozadím. „Deti sa môžu tiež nechať ozdobiť v štýle K-Pop či oddýchnuť si v „chill out zóne“. Samozrejmosťou sú darčeky a pre rodičov sme pripravili množstvo zliav pri nákupe,“ dopĺňa Alena Langová.

Prvou zastávkou je Nitra, kde sa kontajnery objavili pri nákupnom centre Centro. Od 9. septembra sa Tour presunie pred bratislavský Aupark, kde bude do 12. septembra. Žilina príde na rad 14. septembra a miestom konania bude obchodné centrum Dubeň. Nasledovať bude východ Slovenska, od 17. do 19. septembra sa môžu na K-Pop Tour tešiť Košice, konkrétne pri Optime. Poslednou zastávkou je Prešov, kde pri Eperii vyrastú kontajnery plné zábavy 21. septembra a posledný deň Tour je 23. september. Otvárací čas je rovnaký pre všetky miesta konania –  od 11.00 do 18.00 hodiny.

H&B