Máte radi módne trendy? V tom prípade vám neuniknú ani nádherné slamené a ratanové kabelky. Viete, ktoré modely sú najviac IN?

Jeden z najpopulárnejších typov prírodných kabeliek sú okrúhle alebo štvorcové crossbody modely. Urobte si radosť s kúskom zdobeným perleťovými mozaikovými čiastočkami alebo morským mušľami, či farebnými strapcami. Tieto menšie kabelky z prírodného výpletového materiálu vnesú do vášho dňa život, slnko aj závan mora. Kombinovať ich môžete v štýle boho s romantickými šatami, džínsami, vysoko strihanými šortkami a mušelínovým plášťom, skrátka s čímkoľvek čo vám evokuje slobodu a bohémske pohodlie. Ak k takémuto outfitu pridáte tiež rebelskú obuv a klobúky, stanete sa neprehliadnuteľnou divou.

Predstavivosť a módne kombinácie nie  sú obmedzené! Potrebujete schovať do kabelky viac vecí? O diskrétnosť väčšieho objemu vecí sa postará chutný slamený košík alebo väčšia kabelka s dlhými rukoväťami. Nedostatok priestoru viac nebude predstavovať problém. Štýlové modely z prútia, slamy a iných podobných výpletových vlákien nájdete v predajniach DEICHMANN. Tá už vlani potvrdila, že okrem kvalitného prepracovania dokáže ponúknuť zákazníkom aj príjemné ceny.

H&B