do siedmeho ročníka Fashion LIVE! je spustený! Hlavnou témou tohto ročníka je strih 

Bratislava, 11. jún 2019–Siedmy ročník najväčšieho módneho podujatia na Slovensku – Fashion LIVE! spustil prihlasovanie pre dizajnérov a značky, ktorí majú do 16.6.2019 možnosť vyplniť prihlášku a v októbri odprezentovať svoje modely počas trojdňového módneho podujatia v Bratislave.

Open Call Fashion LIVE! 2019

Prihlasovanie do Open Call-u je pre záujemcov spustené od 8.6.2019 do 16.6.2019. Hlavnou témou siedmeho ročníka Fashion LIVE! je „STRIH“,ktorý sa okrem komunikácie vizuálu odrazí aj v pripravovanej scéne a na prehliadkovom pódiu, či v rámci sprievodných podujatí. V priebehu augusta bude spustený aj samostatný Open Call na prihlasovanie showroomov, kde si neskôr návštevníci podujatia môžu zakúpiť rôzne dizajnérske kúsky. Siedmy ročník Fashion LIVE! otvorí svoje brány návštevníkom 4.10.-6.10.2019. 

Všetky podrobné informácie k prihlasovaniu na Fashion LIVE! 2019 nájdete na https://bit.ly/2Xy0aRH. Ak máte záujem byť súčasťou aktuálneho ročníka, prihláste sa do 16. júna na meetus@bratislavafashion.live.

Fashion LIVE! prináša svojim priaznivcom sprievodné podujatia počas celého roka. Siedmy ročník odštartoval prvým Fashion LIVE! Talkom venovaným minuloročnej téme „Materiál” a premietaním dokumentárneho filmu Zakázaná móda – Roberto Capucci a budúcnosť „haute couture“ od režiséra Ottavia Rosatiho. Počas mája mali milovníci módy možnosť zúčasniť sa Dňa otvorených ateliérov, či otvorenia sesterského projektu ViRVAR, ktorý poskytne dizajnérom priestor na prezentáciu svojej tvorby v kamennom obchode ale i online (viac info nájdete na www.virvar.online).

Fashion LIVE! Talk 2

Najbližšie pozývajú organizátori podujatia záujemcov na Fashion LIVE! Talk 2v Berlinke SNG v pondelok 24.6.2019,ktorý je venovaný téme Luxury in Fashion. Hosťami budú Barbora Brušková z ELITE Models Bratislava, jedna z najúspešnejších slovenských topmodeliek v zahraničí. Spolupracuje so značkami ako Chanel, Maison Margiela, John Galliano a má za sebou aj niekoľko fotení pre Vogue či exkluzívnu prehliadku pre Yves Saint Laurent. Pozvanie do talk show prijal aj Frencien Bauer, protokolista v kancelárii prezidenta SR a známy hlas z obľúbeného seriálu Dva a pol chlapa.

O projekte Fashion LIVE!– Fashion LIVE! je módne podujatie, ktoré sprístupňuje slovenskú a svetovú módu širokej verejnosti vďaka kolekciám ostrieľaných módnych návrhárov, ale aj nádejných mladých talentov. Počas troch prehliadkových dní si milovníci módy môžu vychutnať niekoľko prehliadok denne. Na mieste si môžu zároveň zakúpiť modely od svojich obľúbených dizajnérov.

Web:www.bratislavafashion.live

Instagram:@bratislavafashion.live

GORD