Nie každá siahne po lodičkách. Na bežné nosenie si vyberáme skôr pohodlné topánky, v ktorých možno pobehnúť aj na zastávku, z ktorej odchádza autobus…

Preto sú šnurovacie poltopánky na pánsky štýl stálym jesenným hitom a ani tento rok to nie je inak. Sú nadčasové, pohodlné a možno ich kombinovať s väčšinou ležérnych, ale aj elegantných jesenných outfitov.

Tvorcovia sa zamerali najmä na modely  s pevnou profilovanou podošvou, ktorú v daždivom počasí na klzkom chodníku nositeľky rozhodne ocenia. Ako príjemný bonus je, že pridajú pár centimetrov na výške. Samozrejme, ak sa vám žiada pozerať sa na svet trochu viac zvrchu.

Návrhári outfitov sa zamerali na farby, poňali jeseň ako oslavu ženy, ktorá má byť nápaditá a veselá. Takže ak zvolíte pri topánkach čiernu klasiku, nič nepokazíte. Hodí sa ku všetkému. Ak sa rozhodnete predsa len viac vyčnievať, nájdete v nových kolekciách aj obuv v tmavomodrej, béžovej i šedej farbe. Nosia sa matné varianty, vo vzhľade semišu ale aj ako extravagantné lakované poltopánky.

Inšpirácií je veľa, stačí si vybrať. Štýlové šnurovacie poltopánky nájdete aj v aktuálnej kolekcii Deichmann.

H&B