Ak vám vôňa tohto nádherného kvietku učarovala, určite vás poteší novinka z „dielne“ parfumérov Mary Kay. Parfumová voda doslova núti nasledovať vlastné vášne a zvádza nechať sa viesť tými najodvážnejšími snami. Stačí málo, pár kvapiek a odhalíte v sebe odhodlanú ženu, povzbudíte svoje sebavedomie.

Dream Fearlessly(tm) otvára inšpiratívna a energická ruža stolistá. Jej výrazne kvetinové tóny sa v srdci rozvíjajú do krémového akcentu pomarančového kvetu a ľalie v hrejivom objatí cédrového dreva a pačuli. Vrchné tóny to je taliansky bergamot, ruža stolistá, ružové korenie a ananás. Stredné tóny vône tvorí cestrum nocturnum (nočný jazmín), pomarančový kvet a ľalia tigria. Spodné tóny kvet pačuli, živica benzoe a cédrové drevo.

Už len ovoňať…

Zmena na poste

Edita Szaboova

Novou generálnou riaditeľkou Mary Kay pre Českú a Slovenskú republiku bude Edita Szabóová, súčasná riaditeľka pobočky na Slovensku. Do funkcie ju vymenovala prezidentka Európskeho regiónu Tara Eustace. V roku 1999 zakladala Edita Szabóová pobočku Mary Kay na Slovensku a pod jej vedením si vybudovala stabilné postavenie na našom trhu a získala mnohé ocenenia. Spolu s Barborou Chuecos, doterajšou generálnou riaditeľkou pre ČR a SR, sa spolupodieľala na vytváraní stratégie pre oba trhy a pre českú i slovenskú časť Mary Kay spoločne získali mnohé významné európske ocenenia. „Báre veľmi pekne ďakujem za našu doterajšiu spoluprácu, ako i za to, čo firma vďaka jej vedeniu a vďaka skvelému tímu dosiahla. Teším sa na nové výzvy a i naďalej budem pokračovať v budovaní stabilného a silného postavenia Mary Kay v oboch republikách,“ povedala nová riaditeľka. Skôr ako začala Edita Szabóová pôsobiť v Mary Kay, pracovala v americkej spoločnosti Johnson & Johnson a po rozdelení Československa zakladala v roku 1993 ich pobočku na Slovensku, osem rokov ju viedla a pod jej vedením dosiahla vynikajúce výsledky.

 

H&B