Zvodné divy kráčajú jesennými ulicami v značke DeeZee. Tentoraz jej kraľujú svetlé tlmené odtiene hnedej, krémovej a sivej farby, ktoré dopĺňajú jesenne vínovú či sexy čiernu. S DeeZee sa môžete dokonalo hrať s trendami aktuálnej sezóny.

S hrubými podrážkami typickými pre grunge štýl vám nebude stáť v ceste žiadna mláka, či už kráčate v čižmičkách na podpätkoch, alebo v šnurovačkách bez nich. Tie, čo sa neboja experimentov, môžu vybočiť z radu divokou farebnosťou ako z morskej lagúny.

Ak chcete pritvrdiť, potrebujete model okamžite nabitého sebavedomia. Prísny look podčiarknu vyššie topánky z ekologickej kože, plné božsky prepracovaných detailov zo strieborného kovu. Cvoky, pracky, vybíjanie – s vami sa nikto len tak zahrávať nebude!

Kontrastne jemnú citlivosť obujte do týchto bielych členkových čižiem. Hladučká ekologická koža, minimalistické šitie a farba, do ktorej sa chcete ponoriť. Perfektný doplnok každého outfitu, ktorý srší jesennou zamilovanosťou. Značka DeeZee je tu pre vás na každý deň i večer. Nájdete ju v predajniach a na e-shope CCC.

Aperitivo