Žiarivý glamour štýl, pohodové kovbojské čižmy, ale aj drsnejšie šnurovačky s rafinovanou hrou retiazkových či vybíjaných detailov. Prírodná koža a detailné spracovanie, to sú trendy tejto jesene

Nová kolekcia značky Jenny Fairy opäť patrí všetkým, ktorí milujú horúce trendy zo svetových mól. Absolútnym hitom sezóny sú rôzne odtiene béžovej, ktoré rozžiaria každý vrstvený outfit chladnejších dní. Kolekcia ich ponúka v každej variante: od elegantných mokasín z ekologickej kože, čižmičiek na vysokom podpätku až po členkové šnurovačky skvelé na každodenné mestské povinnosti! Buďte trendové počas celej jesene so značkou Jenny Fairy.

Obujte rodinu do kvality

Prírodná koža a detailné spracovanie už dlhé roky neodmysliteľne patria značke Lasocki, ktorá obuje každého u vás doma. Prepojenie vkusného štýlu a kvality za výhodnú cenu na vás čaká aj túto sezónu. Tradičné modely obohacujú kúsky s výraznejšími podrážkami, lesklými povrchmi a imitácie zvieracích povrchov. Kolekcia hýriaca odtieňmi hnedej od škoricovej až po čokoládovúsa pohráva s výraznejšími prackami i kontrastne jemnučkým viazaním.

Nájdete v predajniach a na e-shope CCC.

GORD