Aj vy máte teraz často videohovory? Alebo komunikujete len tak cez aplikácie  s priateľmi, ktorých ste dlho nevideli? A, samozrejme, potrebujete na obrazovke vyzerať príťažlivo? Tak sa rozžiarte a vyskúšajte líčenie, na ktoré ste sa doteraz neodvážili.

Vysnívané dokonalé líčenie očí pomocou Tekutých očných tieňov urobíte jedným ťahom. Ľahké krémové zloženie vytvorí rovnomernú farbu pomocou praktického aplikátora už po nanesení jedinej vrstvy. Oči tak hneď získajú hviezdny vzhľad. Tekuté očné tiene ukrývajú v hodvábnej textúre  bohatú farbu v štyroch odtieňoch inšpirovaných hviezdnou oblohou a meteorickým dažďom. Určite nájdete odtieň, ktorý vám prinesie pocit splneného priania.

Odhaľte drahokam v odtieňoch terakoty, medi a modrého zafíru s metalickými akcentmi. Tieto poklady orientálnych civilizácií tvoria vzor novej magnetickej paletky Perfect Palette – pieskový dizajn. Kombinácia starovekých materiálov s modernými trendami dodávajú tejto očarujúcej palete jedinečný dizajn inšpirovaný čistotou prírody a jej bohatstvom. Paleta vhodná na rýchlu úpravu líčenia počas dňa je z limitovanej edície a pripomína krásu v jej najprirodzenejšej podobe. Paletka sa krásne dopĺňa s mramorovým dizajnom Rozjasňujúcich bronzerov. Dva odtiene obsahujú teplú zemitú zložku a jemne trblietavý púder. Zvýraznite svoju tvár žiarivým bronzerom a dodajte vzhľadu povznášajúci exotický jas starovekých panovníčok.

V súčasnosti sme všetci upriamili pozornosť na zvýšenie hygienických návykov pri starostlivosti o telo i v domácnosti. Nesmieme však zabúdať ani na hygienu kozmetických štetcov, ktoré pravidelne používame. Často a bezprostredne prichádzajú do kontaktu s našou pokožkou, preto je nevyhnutné dbať na čistotu všetkých kozmetických pomôcok, ktorými sa dotýkame tváre. Venujte svojim štetcom starostlivosť, ktorú si zaslúžia, pomocou Čistiaceho spreja na štetce. Je vhodný na štetce z prírodných aj syntetických vláken. Odstráni nečistoty a zvyšky mejkapu. Efektívne rýchloschnúce zloženie vlákna nepoškodí, po uschnutí zachová ich pôvodny tvar a dodá im sviežosť a príjemnú vôňu. Zloženie spreja je hypoalergénne a vhodné aj na citlivú pleť.

Zdá sa vám v posledných dňoch pobyt  na slniečku a čerstvom vzduchu ako veľká vzácnosť? Predstava krásnej opálenej pokožky sa môže zdať vzdialená, ale vďaka Jemnému samoopaľovaciemu krému si môžete hrejivú dovolenkovú atmosféru vytvoriť aj teraz v kúpeľni. Jeho kokosová vôňa vám pripomenie pláž a budete sa tešiť aj zo žiarivej bronzovej pokožky. A akonáhle slnečné lúče zosilnejú, privítajte ich s radosťou a účinnou ochranou vďaka kolekcii letnej starostlivosti Opaľovacích krémov s SPF 30 a 50 spolu s Regeneračným gélom po opaľovní.

UNIC2