NOVÉ LAKY EIMI Mistify Me od Wella Professionals

Vystúpiť z davu, s účesom, ktorý zostáva verný predstave, ale môže byť okamžite zmenený kedykoľvek a kdekoľvek – to je pre väčšinu zákazníčok svätý grál modernej krásy.

S ohľadom na tento fakt sa Wella Professionals rozhodla pre nové laky na vlasy EIMI Mistify Me so skutočne rýchloschnúcou a bezzáťažovou receptúrou, ktorá umožní kaderníkom okamžite vytvárať a upravovať vlasy.

Nové laky EIMI Mistify Me vyhlásilkreatívny riaditeľ Wella Professionals, Eugene Souleiman, za najlepšie produkty na finálnu úpravu na „Fashion Weeku“ a za perfektný základ a záver akéhokoľvek štýlu, s dotykom „Fashion Weeku“ v každom profesionálnom salóne. S rýchloschnúcou receptúrou, ktorá nezanecháva žiadne mokré miesta, ide o perfektný produkt na styling a vďaka tomu kaderník znova a znova uspokojí všetky potreby vlasov svojej zákazníčky.

„Mistify Me je neskutočne multi-funkčný. Jeho ľahká, rýchloschnúca receptúra ​​umožňuje vytvárať a premieňať účesy za pochodu. Funguje dokonale nielen v  zákulisí Fashion Weeku, kde sa menia účesy modeliek z chvíle na chvíľu, ale aj pri každodennej práci v salóne,“hovorí Eugene Souleiman, globálny kreatívny riaditeľ pre starostlivosť a styling Wella Professionals. „Určovanie trendov a „Fashion Week“ idú ruka v ruke. Naše zákazníčky sú stále v „behu“, ale zároveň chcú vždy – a teraz viac ako inokedy – vyzerať čo najlepšie. Rovnako ako v reálnom živote, tak aj v okamihoch, keď zažívajú to najlepšie a najkrajšie.“

Každodenná práca v rušnom salóne najspoľahlivejšie preverí kvalitu stylingových prípravkov. Nové laky na vlasy EIMI Mistify Me týmto záťažovým testom prechádzajú denne a znovu a znovu ponúkajú dokonalé výsledky. Rýchloschnúce zloženie bez zaťaženia, dokonale jemná hmla rozprašovača a dve úrovne fixácie Light a Strong robia z tejto novinky produkt, bez ktorého sa v salóne nezaobídete.

Inovatívna technológia

EIMI Mistify Me majú najľahšiu a najrýchlejšie schnúcu receptúru vďaka technológii MICROMIST. Ide o exkluzívnu kombináciu menších trysiek, novej receptúry a nového rozprašovacieho systému, ktorý vytvára extra jemné kvapky. Jednoducho všetko, čo je potrebné na dokonalú finálnu úpravu.

Vďaka nádhernej, rovnomernej hmle a perfektnej fixácii získa každý kaderník absolútnu kontrolu nad každým účesom.

Produkty:

EIMI Mistify Me Strong Hold, 300 ml a 500 ml

EIMI Mistify Me Light Hold, 300 ml a 500 ml

Novinky zo sveta Wella Professionals získate sledovaním @StudioWellaPraha a @wellaczsk na Instagrame.

H&B