Ten starý už dosluhuje a vy neviete, aký si vybrať? Chceli by ste sušič na vlasy, ktorý vlasy nepoškodí? Alebo vás trápia rozstrapatené vlasy a vy chcete, aby boli krásne uhladené? Netrápte sa. Máme pre vás tip. Vyskúšali sme dva produkty, ktoré splnia vaše požiadavky.

 

Sušič vlasov Rowenta Ultimate Pro Digital má vylepšenú bezkefovú technológiu digitálneho motora, takže valsy profesionálne vysúší a výsledok je dokonalý. Oproti profesionálnym AC mororom má digitálny „rowentácky“ až dvakrát dlhšiu životnosť a čo nie je vôbec zenedbateľné – je o 20 percent ľahší a až 4-krát tichší. Vďaka nastaveniu Advanced Care sa pri sušení staráte o svoje vlasy a chránite ich prirodzenú krásu. Táto funkcia navyše aj automaticky kontroluje teplotu a prúd vzduchu, aby vysúšanie vlasy nepoškodzovalo. A nechýba ani  ionizácia, ktorá odstraňuje statickú elektrinu a krepatenie, takže vlasy sú hladké, hebké, ľahko upraviteľné a žiarivo lesklé. Odporúčaná cena je 189,90 eur.

 

 

Na dokonale uhladený účes odporúčame šetrnú žehličku Rowenta Brush & Straight Premium Care. Je to jednoduché. Žehlička má integrovaný hrebienok z prírodných štetín, ktoré dodávajú vlasov lesk a 3D objem. Pritom ich vyžehlíte jedným ťahom pri teplote 170 stupňov a sú krásne rovné. Odporúčaná cena je 74,90 eur.

 

www.rowenta.sk

Tanqueray