V priebehu leta sú naše vlasy veľmi namáhané. Pokiaľ nebudeme opatrné, potom môžu UV lúče, voľné radikály a napríklad aj morská soľ spôsobiť ich suchosť, lámavosť, únavu a nepoddajnosť.

Novinky vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT z rodiny Schwarzkopf Professional vám pomôžu zachovať letný jas a zdravie vašich vlasov sedem dní v týždni! Chránia, čistia a ošetrujú o vlasy PRED a PO slnení! Kombinujú pritom dve prírodné zázračné zložky s UV filtrom:

Tou prvou je exotický oranžovo-červený Buritiolej, ktorý pochádza z amazonských mokradí a vyniká svojimi zvlhčujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami. Je známy ako najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu. Tiež je extrémne bohatý na vitamín E (tokoferol) a provitamín A (karotenoid).

Extrakt z morských rias sa získava z hlbín oceánov a svojimi intenzívnymi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami dokáže rýchlo a účinne regenerovať a upokojovať. Morské riasy obsahujú veľké množstvo aktívnych látok: bielkoviny, fytoceramidy, enzýmy, vitamíny C, A a E, skupiny B, antioxidanty a viac než 20 minerálov.

S cestovným balením Travel Kit BC SUN PROTECT sa môžete bez problémov vydať k južným moriam, do horúcich púští aj na veterné náhorné planiny. Cestovný balíček obsahuje všetko, čo vaše vlasy potrebujú k tomu, aby zostali aj v exotických krajinách zdravo vyživené, ochránené a dokonale lesklé. Na letnú starostlivosť a ochranu je výborným pomocníkom Ochranný sprej, jemný ako morský vánok, ale zároveň dostatočne účinný v starostlivosti o vaše vlasy v priebehu slnečného dňa na pláži. Po slnení siahnite po Hair & Body Šampóne, ktorý osvieži vaše vlasy a telo. Jeho jemná kvetinová vôňa navyše uvoľní vaše zmysly. Potom si doprajte ďalšiu procedúru, balzam Kúra 2-v-1. S ňou obnovíte pevnosť každého vlasu! Jednoducho striedajte dobu pôsobenia podľa toho, koľko starostlivosti vaše vlasy vyžadujú A na záver to najlepšie v podobe Vyživujúceho krému. Ľahký krém je vhodný pre záverečné ošetrenie a vytvorenie lesklého vzhľadu. Neoplachujte prosím! Len sa tešte na ďalší slnečný prázdninový deň.

V rastri:

Premýšľali ste niekedy o tom, ako je možné, že známa travel blogerka, @PILOTMADELEINE, má vlasy po celé leto hebké a lesklé ako tekuté zlato? Prezradíme vám jej malé tajomstvo! @PILOTMADELEINE sa spolieha na prípravky BC Sun Protect, ktoré zachovávajú jej vlasy zdravé a dokonalé pre Instagram po celé leto!

„BC SUN dokonale chráni vlasy v priebehu mojich ciest. Udržuje ich zdravé a žiarivé bez ohľadu na to, kde práve som,“ zveruje sa Madeleine.

Ďalšie informácie nájdete na:

www.schwarzkopfpro.coma www.henkel.com/press

H&B