Jeseň bude tento rok naozaj cool. Bude sa niesť v znamení celkom nových extra chladných odtieňov Majirel Cool Cover. Novinka urobí radosť kaderníkom aj klientkam!

Viete, po akej farbe vlasov ženy túžia a čo od nej skutočne očakávajú? My áno! Ako? L‘Oréal Professionnel požiadal tisíc žien z celého sveta, aby zo 100 fotografií vybrali svoju obľúbenú farbu vlasov. Nie je prekvapením, že víťazné farby, ktoré ženy považovali za najatraktívnejšie a „prirodzené“, väčšinou zahŕňali farby, ktoré profesionálni kaderníci označujú ako studené. Studené odtiene sú napokon všade okolo nás – nosia ich celebrity, vidíme ich na prehliadkových mólach, v časopisoch a svoje miesto si našli dokonca aj v odtieňoch lakov na nechty.

20 odtieňov pre prirodzene vyzerajúcu farbu vlasov

A práve preto teraz L‘Oréal Professionnel prichádza s Majirel Cool Cover pre dokonale studené odlesky, hlboké krytie a dlhotrvajúcu neutralizáciu. Univerzálny rad Majirel Cool Cover je vďaka svojim 20 odtieňom navrhnutý pre širokú škálu tónov a typov vlasov. Majirel sa tak opäť ujíma vedenia v trendoch a inováciách.Čo môžete od Majirel Cool Cover očakávať?

  • Optimálna dlhotrvajúca neutralizácia dokonca aj na tmavých bázach.
  • Dokonalé, sýte a dlhotrvajúce krytie bielych vlasov.
  • Dokonalé studené odlesky: bezkonkurenčný trendy chrómový efekt.
  • Pomalšie blednutie ako pri tradičnej permanentnej farbe.
  • Kompletnú paletu od hnedej po veľmi svetlú blond na mieru.

    Pre koho sú farby Majirel Cool Cover vhodné?

Majirel Cool Cover sú univerzálne farby, ktoré ocenia mnohé klientky. Sú určené tým ženám, ktoré vo vzorkovníku vždy ukážu na studené farby, hľadajú sýte krytie bielych vlasov, majú odolnejší typ vlasov, ich krytie je zložitejšie, alebo klientkam s vlasmi, ktoré majú tendenciu vytvárať mosadzné odlesky. Hodia sa aj pre klientky, ktorí hľadajú studenejší typ farebných odtieňov.

EXTRÉMNE STUDENÉ KRYTIE + 80 % studených pigmentov
Na oživenie studených odleskov vs. Majirel

H&B